חכם בכסף | זה הזמן לדאוג לכסף שלך | כסף חכם
ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה

ניתן לבצע השוואת ביטוח אובדן כושר עבודה בין חברות הביטוח.

✔️ בודקים את הנתונים.

✔️ השוואת ביטוחי אובדן כושר עבודה בין חברות הביטוח בעזרת מומחה בעל רישיון ממשרד האוצר.

✔️ השוואה בין חברות הביטוח בעזרת מומחה בעל רישיון ממשרד האוצר.

✔️ והכי חשוב... חוסכים!

אז... שנתחיל?

אובדן כושר עבודה | ביטוח אובדן כושר עבודה | השוואת ביטוח אובדן כושר עבודה

אז מה זה ביטוח אובדן כושר עבודה?

לפני שמבצעים השוואת ביטוח אובדן כושר עבודה חשוב לדעת כי לכל אחד מאיתנו קיים חשש של איבוד היכולת לעבוד ולפרנס את משפחתנו בשל תאונה או מחלה. במקרה של איבוד היכולת לעבוד ולהתפרנס קיימת פוליסת הביטוח. ביטוח זה הינו חיוני במיוחד וחשוב שיהיה בתיק הביטוח שלנו, בין אם באופן עצמאי ובין אם באמצעות מקום העבודה. הביטוח מבטיח לנו תשלום חודשי גם אם, חס וחלילה, תיאלץ מסיבה רפואית להפסיק לעבוד לתקופה מסוימת. הביטוח הוא ביטוח שנועד להבטיח למבוטח גמלה חודשית במקרה שיאבד את כושר עבודתו עקב מחלה, תאונה וכדומה, לתקופה או באופן קבוע. 

התגמול מחברת הביטוח משולם במסגרת הכיסוי הביטוחי ובא להחליף את ההכנסה מעבודה, ממשלח יד או מעסק שיש למבוטח (הכנסה חייבת במס), ולכן יקבע בדרך כלל בהתאם להכנסה זו. הכנסה חייבת זו יכולה להיות משכורת (לשכיר), הכנסתו של עובד עצמאי, דיבידנדים הנמשכים על ידי בעלי מניות בחברה וכדומה. ביטוח מפני שהביטוח נכלל על פי חוק, כחלק מקרן הפנסיה, ובתוכניות ביטוח פנסיוני אחרות על המבוטח לרכוש אותו בנפרד, כמובן שבתמורה לפרמיה מתאימה.

לפני שמבצעים את ההשוואה

לפני שמבצעים השוואת ביטוח אובדן כושר עבודה, חשוב לדעת כי לצערינו הרב לא ניתן לבטח כל עבודה ו/או סוג מקצוע. אנשי קבע (שירות צבאי), למשל, אינם קבילים לביטוח זה עקב הסיכון הרב שנמצא בסוג עבודתם ולכן לא ניתן לבטחם בביטוח מהסוג הזה. בנוסף חשוב לדעת שאין טעם להחזיק בכפל ביטוח (למעלה מפוליסה אחת), משום שתוכלו לתבוע מפוליסה אחת או מכולן יחד קצבה בגובה שאינה עולה על 75% מההכנסה לפני האירוע, אך לא יותר מכך.

מה עושים במקרים כאלה? בדקו את כל הביטוחים שיש לכן ואת המוצרים הפנסיונים שלכם (ישנם מוצרים פנסיונים אשר מכילים מרכיב ביטוחי של אובדן כושר עבודה) שיש לכם רק ביטוח אחד בלבד של אובדן כושר עבודה שמכסה את הכנסתכם המלאה.

0%

הצליחו לחסוך עלויות

98% מהגולשים שלנו הצליחו לחסוך עלויות בביטוחים, תנאים יותר טובים בהלוואה ועוד.

0%

ממוצע הורדה של דמי הניהול

הגולשים שלנו ממשיכים לחסוך בדמי הניהול (פנסיה, השתלמות, קופות גמל ועוד) שלהם.

0%

שמחו לדבר עם המומחים שלנו

חשוב לנו שאתם תהיו מרוצים לכן המומחים שלנו עוברים הדרכות וראיונות מסודרים כי אתם הגולשים הכי חשובים לנו!

למה לבצע השוואת ביטוח אובדן כושר עבודה איתנו?

100% חינם

השירות שהמומחים שלנו מעניקים לכם הינו ללא עלות וללא התחייבות. חשוב לנו שברגע החשוב כמו רכישת ביטוח, תדעו בדיוק מה רכשתם.

ידע שווה הרבה

לנו בחכם בביטוח חשוב ש"כל הקלפים יהיו בידיים שלכם". וכשתרכשו את הביטוח תדעו בדיוק מה אתם לוקחים ושזה לא יהיה בגלל לחץ כזה או אחר.

מומחים בעלי רישיון

חשוב לנו שתקבלו את חוות הדעת המקצועית דרך מומחים. לכן, המומחים שלנו בעלי רישיון ממשרד האוצר לעסוק בביטוח.

מה עוד אתם צריכים לדעת על ביטוח אובדן כושר עבודה?

בקצרה, בלי חפירות ואז מבצעים השוואת ביטוח אובדן כושר עבודה

חשוב לדעת!

ביטוח אובדן כושר עבודה לא מתאים לאנשים שכבר נמצאים במצב של אובדן כושר עבודה, מהסיבה שלא יקבלו אותם לביטוח.
יש פוליסות הדורשות ממך ליידע את חברת הביטוח אם שינית מקצוע. למרבה הצער, במקרה זה חברת הביטוח רשאית לשנות את תנאי הפוליסה ואפילו ישנם מקרים שחברת הביטוח יכולה לבטל אותה לגמרי.
הכיסוי הביטוחי תלוי מאוד באיזה מוצר בחרתם לבצע איתו את החיסכון הפנסיוני שלכם. מוצרים פנסיונים המכילים מרכיב של כיסוי ביטוחי הם: קופת גמל, ביטוח מנהלים או קרן פנסיה. כשאתם מבצעים את החיסכון הפנסיוני שלכם תוכלו לרכוש גם כיסוי ביטוח למקרה של אובדן כושר עבודה או ביטוח חיים למקרה מוות.

על מה לעבור?

לא קיימת תקופה אכשרה בביטוח אובדן כושר עבודה.
החלטת להצטרף לביטוח אובדן כושר עבודה? מעולה, עכשיו חשוב מאוד לשים לב שאתם ממלאים נכון את הצהרת הבריאות של חברות הביטוח ויודעים באיזה מקרים הפוליסה אינה נותנת פיצוי (מה החריגים שיש בפוליסה).  
כמובן! לכל חברה יש כיסויים שונים אשר כוללים סעיפים רבים. בדרך כלל, לחברות יש 2 כיסויים (רגיל ומורחב). בנוסף קיים ביטוח למקרה נכות מקצועית המעניק פיצוי חד פעמי במקרה של נכות הגורמת לאובדן כושר העבודה כמו כן קיים כיסוי לפיצוי חד פעמי במקרה של נכות מתאונה. קיימות פוליסות המרחיבות את הכיסוי – מצמצמות את תקופת ההמתנה, מקטינות את אחוזי אובדן כושר העבודה הנדרשים לצורך קבלת פיצוי (בדרך כלל נדרש אובדן כושר עבודה של 50% עד 75%, תלוי בפוליסה) וכן הלאה. לפני שאתם מבצעים את הפוליסה מומלץ לבחור פוליסה המתאימה לאורח חייך ולסיכונים שבהם (כל מקצוע והסיכון שלו).

למה לעשות את זה בכלל?

סקירה חכמה של השוק יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד זמן וכסף. לא קיימת חברת ביטוח אחת שהיא "הטובה" ביותר או "הזולה" ביותר, יש לבחון כל מקרה ספציפי לגופו (כל הביטוחים שלך נמצאים באותה החברה? צריכה להידלק אצלך נורה אדומה!).

בעידן של היום יש מספיק כלים טכנולוגים מתקדמים בשוק, שיכולים לשמש אתכם לביצוע השוואת ביטוחים וקבלת הצעות והשוואת מחירים מחברות הביטוח השונות, מבלי להמתין שעות ארוכות על הקו כמו שהיה צריך בעבר.

השוואת ביטוחים ניתן לבצע בדרכים שונות ומגוונות. הדרך המקצועית ביותר תתחיל קודם כל בשלב של "בירור הצרכים הביטוחיים" שלכם ושל משפחתכם, מול מומחה (חשוב לדרוש ממי שיושב מולכם להציג לכם רישיון), בפגישת פנים מול פנים או באמצעות פגישה טלפונית (תדאגו שאתם מפנים מספיק זמן לשיחה ומתייחסים אליה ברצינות). בנוסף, ניתן אך פחות מומלץ, לעשות את ההשוואות גם אל מול הנציגים הישירים של חברות הביטוח (על איזו חברה לדעתכם ימליץ נציג של חברת "הפניקס"? ואם זה היה נציג של חברת "הראל"?). 

יש דבר לבדוק. הר הביטוח לאיתור ביטוחים הינו שירות של משרד האוצר המאפשר לך לקבל דו"ח מפורט עם כל הביטוחים (בדומה לבדיקת תיק הביטוח) שהיו לך בעבר ושעדיין יש לך בהווה. בעזרת הדו"ח תוכל לבדוק האם יש לך כפל ביטוחים או ביטוח אחר שאתה לא זקוק לו ומה ניתן לעשות בכדי להוזיל את עלויות הביטוח.

פעם ראשונה פה?

אז איך עושים את זה בחכם בביטוח?

אובדן כושר עבודה | ביטוח אובדן כושר עבודה | השוואת ביטוח אובדן כושר עבודה
אובדן כושר עבודה | ביטוח אובדן כושר עבודה | השוואת ביטוח אובדן כושר עבודה
אובדן כושר עבודה | ביטוח אובדן כושר עבודה | השוואת ביטוח אובדן כושר עבודה

במה אנחנו מתמחים?

הקמנו את "חכם בביטוח" מתוך ניסיוננו האישי והיכרות בקושי הקיים בהתמודדות היומיומית מול חברות הביטוח ובחוסר ההבנה שלנו, הצרכנים, שמקשה עלינו להתמקח מול אותם חברות הביטוח. "חכם בביטוח" (מקבוצת חכם בכסף) הינו יוזמה שקמה בשיתוף עם מומחים בתחום הביטוח ומורכבת ממיטב אנשי התעשייה בתחום, לצורך מטרה אחת – לעזור לכל אחת ואחת שרוצה לשפר את איכות הכיסוי הביטוחי, שלו ושל משפחתו, תוך שמירה על מחיר אטרקטיבי ומבלי להתפשר על קבלת שירות מעולה מגופים כמו חברת ביטוח, להשיג את מטרתו.

אנחנו הקמנו עבורכם מערכת מתוחכמת של השוואת ביטוחים בין חברות הביטוח המשלבת טכנולוגיה ואנשי מקצוע יחדיו, מתוך הכרה בחשיבות הרבה שיש למרכיב האנושי בקבלת החלטות הרות גורל .

החזון שלנו הוא לשנות את התודעה הציבורית, ולייצור צרכני ביטוח נבונים יותר, מתוך ההבנה הברורה שידע הוא כוח.

לפני שממשיכים...

חשוב לנו שתדעו איזה זה עובד! "חכם בביטוח" אינה סוכנות ביטוח, יועץ פנסיוני או יועץ השקעות והתכנים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו של כל אדם. תכני האתר מבוססים על מידע שנאסף על ידי צוות האתר ונועדו לשמש ככלי עזר להחלטה בלבד.
ביטוח מחלות קשות | השוואת ביטוח מחלות קשות | מחלות קשות

מה הגולשים אומרים עלינו?

team3-1.jpg
“Kava is my favourite, because of its clean code and attractive design. I loved the wide selection of Home pages and high resolut ion images! Working with Kava is a pleasure!”
James Warren
Senior Designer, Miami Design Bureau
team1-1.jpg
“What I loved most is Kava's modular system of content building! I found my perfect way of creating my widgets, headers, menus and other elements. Jet plugins are incredible in use!”
Andy Smith
Travel Blogger, My Tavelling Life blog

למה חשוב להיות חכם בביטוח?

החיים שלנו מתנהלים כמו במרוץ עכברים, אחרי הטיול הגדול של אחרי הצבא, מיהרנו לרכוש השכלה, חלקנו הלכנו לאקדמיה וחלקנו בחרנו ללמוד מקצוע, ומייד לאחר סיום רכישת ההשכלה השתלבנו בתעשייה בשאיפה להתקדם בארגון בו אנו עובדים. זה נראה לנו ברור שזו הדרך הנכונה להצליח, הרי מגיל קטן ככה הורינו חינכו אותנו. מצד אחד לימדו אותנו לסמוך על מערכות החינוך שיכינו אותנו להתמודד עם החיים האמיתיים, ומהצד השני מערכות החינוך הקיימות היום לא לימדו אותנו איך העולם האמיתי מתנהל, העולם הכלכלי והפיננסי. ובטח שלא לימדו אותנו איזה כיסויים ביטוחיים אנחנו או המשפחה שלנו צריכים.

בעזרת האתר והמומחים שלנו אנחנו נסביר לכם את העקרונות והמונחים הבסיסיים של עולם הביטוח כדי שתדעו בדיוק על מה אתם משלמים ולהפוך את הביטוח שלכם לסוג ביטוח חכם שעובד בשבילכם.

ע"י ביצוע השוואה מסודרת בעזרת המומחה שלנו אתם חוסכים זמן רב ברדיפה אחר הצעות מחיר מכל חברה וחברה.

החזון שלנו הוא לשנות את התודעה הציבורית, ולייצור צרכנים נבונים יותר, מתוך ההבנה הברורה שידע הוא כוח. אז אחרי שאתם יודעים עלינו מספיק… שנתחיל?
אובדן כושר עבודה | ביטוח אובדן כושר עבודה | השוואת ביטוח אובדן כושר עבודה

התחילו בתהליך:

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להמשך התהליך של חכם בביטוח להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "חכם בכסף" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך. 

אובדן כושר עבודה | ביטוח אובדן כושר עבודה | השוואת ביטוח אובדן כושר עבודה