חכם בכסף | זה הזמן לדאוג לכסף שלך | כסף חכם

ביטוח דירה

ניתן לבצע השוואת ביטוח דירה (תכולה + מבנה) בין חברות הביטוח.

✔️ בודקים את הנתונים.

✔️ השוואת ביטוח דירה (תכולה + מבנה) בין חברות הביטוח.

✔️ השוואה בין חברות הביטוח.

✔️ והכי חשוב... חוסכים!

אז... שנתחיל?

ביטוח דירה | השוואת ביטוח דירה

אז למה עושים ביטוח דירה?

לפני שאנחנו מבצעים השוואת ביטוח דירה (ביטוח מבנה + ביטוח תכולה) חשוב לדעת שאנחנו מדברים על הבית, אנחנו מדברים על המקום בו אנחנו מרגישים בטוחים. בבית נמצאים האנשים החשובים לנו מכל ובנוסף גם החפצים היקרים לנו, מרבית אוצרות המשפחה, השווים לעיתים קרובות כסף רב. אז בשביל להגן על על הדברים החשובים לנו, עושים ביטוח דירה.

ביטוח דירה מתחלק לשלושה סוגים:

חבילה משולבת של ביטוח תכולה וביטוח מבנה (המכונה ביטוח דירה).

ביטוח מבנה – מבטח מפני נזקים למבנה הדירה .

ביטוח תכולה – מבטח מפני נזקים לתכולת הדירה.

ברכישת ביטוח תכולה או ביטוח דירה משולב, מחיר הביטוח מושפע גם מהסכום בו תבוטח התכולה, כאשר סכום זה משקף את סך השווי של כל הפריטים בדירה בזמן רכישת הביטוח. בחלק מהמקרים, יישלח סוקר להערכת שווי הכללי של התכולה (פירוט נוסף בהמשך).

מה זה ביטוח מבנה?

חלק מביצוע ביטוח דירה הוא ביטוח מבנה אשר מכסה על נזקים לתשתיות הבית השונות. לרוב הפוליסה מכסה נזקים של צנרת מים, חשמל, מתקני טלפון ועוד.

בנוסף, הביטוח מכסה גם פגיעות קשות בנכס שנגרמו כתוצאה משריפה, התלקחות אש או פריצה.

בפוליסת ביטוח מבנה סעיפים שונים הנוגעים בנזקי כוח עליון. למשל, תושבים שביתם נבנה במקומות המועדים לאסונות טבע, כוללים בפוליסה סעיפים של נזקי טבע כמו סופות, שיטפונות או רעידת אדמה. הפוליסה יכולה לכסות גם מקרים של נפילת עצמים שונים על הבית כגון כלי טיס, עץ או התנגשות רכב.

מנגד, הפוליסה אינה מכסה נזקים לצמחייה או לכל רכוש אחר שצמוד למבנה.

ישנן גם תוספות והרחבות מומלצות להוספה בפוליסת "ביטוח מבנה".

מה זה ביטוח תכולה?

אחרי שכבר דאגנו לבצע ביטוח מבנה של הבית, חשוב מאוד לבטח את כל מה שנמצא בו. ביטוח תכולה לדירה מכסה מגוון גדול של סיכונים: פריצה,פריצה, גניבת תכשיטים או חפצים יקרים, שריפה אשר מכלה את הבית, הצפה או שיטפון ממקור מים אשר מגיע מבחוץ.

בנוסף לכך, ביטוח התכולה מבטח כנגד מפגעי מזג האוויר השונים כמו סערות, ברקים ומקרים נוספים.

לעיתים, לפני ביצוע הפוליסה, חברת הביטוח שולחת שמאי מטעמה בכדי להעריך את סך שווי החפצים בבית. ברשימה המועברת אל חברת הביטוח נכללים חפצים, רהיטים וכל רכוש פרטי אחר: סלון, מזנון, ארונות, תכולת חדר שינה, מקרר, תנור אפיה ועוד.

אל הרשימה זו נוסף רכוש יקר ערך יותר כמו תכשיטים, מצלמות, מחשבים, טלוויזיה, ציוד אלקטרוני ועור חפצים יקרי ערך אחרים.

רק לאחר ביצוע הערכת השמאי חברת הביטוח יודעת לבנות את הצעת המחיר להמשך התהליך ורכישת הפוליסה.

למעשה אחרי שאנחנו מבצעים גם את ביטוח התכולה אחרי ביטוח המבנה יש לנו ביטוח דירה.

0%

הצליחו לחסוך עלויות

98% מהגולשים שלנו הצליחו לחסוך עלויות בביטוחים, תנאים יותר טובים בהלוואה ועוד.

0%

ממוצע הורדה של דמי הניהול

הגולשים שלנו ממשיכים לחסוך בדמי הניהול (פנסיה, השתלמות, קופות גמל ועוד) שלהם.

0%

שמחו לדבר עם המומחים שלנו

חשוב לנו שאתם תהיו מרוצים לכן המומחים שלנו עוברים הדרכות וראיונות מסודרים כי אתם הגולשים הכי חשובים לנו!

למה לבצע השוואת ביטוח דירה (מבנה + תכולה)איתנו?

100% חינם

השירות שהמומחים שלנו מעניקים לכם הינו ללא עלות וללא התחייבות. חשוב לנו שברגע החשוב כמו רכישת ביטוח, תדעו בדיוק מה רכשתם.

ידע שווה הרבה

לנו בחכם בביטוח חשוב ש"כל הקלפים יהיו בידיים שלכם". וכשתרכשו את הביטוח תדעו בדיוק מה אתם לוקחים ושזה לא יהיה בגלל לחץ כזה או אחר.

מומחים בעלי רישיון

חשוב לנו שתקבלו את חוות הדעת המקצועית דרך מומחים. לכן, המומחים שלנו בעלי רישיון ממשרד האוצר לעסוק בביטוח.

מה עוד אתם צריכים לדעת על ביטוח דירה?

בקצרה, בלי חפירות ואז מבצעים השוואת ביטוח דירה

למה לעשות את זה בכלל?

סקירה חכמה של השוק יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד זמן וכסף. לא קיימת חברת ביטוח אחת שהיא "הטובה" ביותר או "הזולה" ביותר, יש לבחון כל מקרה ספציפי לגופו (כל הביטוחים שלך נמצאים באותה החברה? צריכה להידלק אצלך נורה אדומה!).

בעידן של היום יש מספיק כלים טכנולוגים מתקדמים בשוק, שיכולים לשמש אתכם לביצוע השוואת ביטוחים וקבלת הצעות והשוואת מחירים מחברות הביטוח השונות, מבלי להמתין שעות ארוכות על הקו כמו שהיה צריך בעבר.

השוואת ביטוחים ניתן לבצע בדרכים שונות ומגוונות. הדרך המקצועית ביותר תתחיל קודם כל בשלב של "בירור הצרכים הביטוחיים" שלכם ושל משפחתכם, מול מומחה (חשוב לדרוש ממי שיושב מולכם להציג לכם רישיון), בפגישת פנים מול פנים או באמצעות פגישה טלפונית (תדאגו שאתם מפנים מספיק זמן לשיחה ומתייחסים אליה ברצינות). בנוסף, ניתן אך פחות מומלץ, לעשות את ההשוואות גם אל מול הנציגים הישירים של חברות הביטוח (על איזו חברה לדעתכם ימליץ נציג של חברת "הפניקס"? ואם זה היה נציג של חברת "הראל"?). 

יש דבר לבדוק. הר הביטוח לאיתור ביטוחים הינו שירות של משרד האוצר המאפשר לך לקבל דו"ח מפורט עם כל הביטוחים (בדומה לבדיקת תיק הביטוח) שהיו לך בעבר ושעדיין יש לך בהווה. בעזרת הדו"ח תוכל לבדוק האם יש לך כפל ביטוחים או ביטוח אחר שאתה לא זקוק לו ומה ניתן לעשות בכדי להוזיל את עלויות הביטוח.

צוות המומחים של חכם בביטוח מעניק שרות בדיקת ביטוח וסדר בביטוחים מספר שנים בהצלחה רבה בעזרת פלטפורמת הר הביטוח של משרד האוצר. כל שנה צוות המומחים של חכם בביטוח מצליח לבצע חיסכון ענק למאות משפחות בישראל אלפי שקלים בשנה בעלויות הביטוח ומעניקים להם כל שנה בדיקה יזומה ללא עלות.

כשמדברים על ביטוח דירה צריך לשים לב...

לקחתם משכנתא לפני כמה שנים? אתם הייתם יותר צעירים ויפים, אולי עוד לא היו ילדים, וגם המשכנתא שהציע הבנק נראתה הכי טובה בשוק. בינתיים, הרבה דברים השתנו, המשכורת שלכם, ההוצאות שרק הלכו וגדלו. גם המשכנתאות בשוק השתנו בינתיים, הריבית ירדה או עלתה, נוצרו סוגי משכנתאות אחרים וגם הכללים שנקבעו בנושא השתנו. כשחתמתם על המשכנתא אמנם התחייבתם לשנים רבות, אבל אף אחד לא אמר שחייבים להישאר נאמנים דווקא למשכנתא הזו. בדקו עם יועץ משכנתא האם משתלם לבצע מיחזור משכנתא כדי ליהנות מתנאים טובים יותר ולשלם פחות.
מבצעים השוואת ביטוח דירה (ביטוח מבנה + ביטוח תכולה). בבית נמצאים האנשים החשובים לנו מכל ובנוסף גם החפצים היקרים לנו, מרבית אוצרות המשפחה, השווים לעיתים קרובות כסף רב. 
אנחנו בחכם בביטוח מאמינים שאם וכאשר אתם כבר משלמים כל חודש את החזר ההלוואה של המשכנתא לבנק כדי לכם מאוד לנסות לחסוך בעלויות הביטוח. חיסכון בפרמיית ביטוח החיים למשכנתא יכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים אם לא מאות בזמן לקיחת המשכנתא.

פעם ראשונה פה?

אז איך עושים את זה בחכם בביטוח?

ביטוח דירה | השוואת ביטוח דירה
ביטוח דירה | השוואת ביטוח דירה
ביטוח דירה | השוואת ביטוח דירה
ביטוח דירה | השוואת ביטוח דירה

במה אנחנו מתמחים?

הקמנו את "חכם בביטוח" מתוך ניסיוננו האישי והיכרות בקושי הקיים בהתמודדות היומיומית מול חברות הביטוח ובחוסר ההבנה שלנו, הצרכנים, שמקשה עלינו להתמקח מול אותם חברות הביטוח. "חכם בביטוח" (מקבוצת חכם בכסף) הינו יוזמה שקמה בשיתוף עם מומחים בתחום הביטוח ומורכבת ממיטב אנשי התעשייה בתחום, לצורך מטרה אחת – לעזור לכל אחת ואחת שרוצה לשפר את איכות הכיסוי הביטוחי, שלו ושל משפחתו, תוך שמירה על מחיר אטרקטיבי ומבלי להתפשר על קבלת שירות מעולה מגופים כמו חברת ביטוח, להשיג את מטרתו.

אנחנו הקמנו עבורכם מערכת מתוחכמת של השוואת ביטוחים בין חברות הביטוח המשלבת טכנולוגיה ואנשי מקצוע יחדיו, מתוך הכרה בחשיבות הרבה שיש למרכיב האנושי בקבלת החלטות הרות גורל .

החזון שלנו הוא לשנות את התודעה הציבורית, ולייצור צרכני ביטוח נבונים יותר, מתוך ההבנה הברורה שידע הוא כוח.

לפני שממשיכים...

חשוב לנו שתדעו איזה זה עובד! "חכם בביטוח" אינה סוכנות ביטוח, יועץ פנסיוני או יועץ השקעות והתכנים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו של כל אדם. תכני האתר מבוססים על מידע שנאסף על ידי צוות האתר ונועדו לשמש ככלי עזר להחלטה בלבד.
ביטוח דירה | השוואת ביטוח דירה

מה הגולשים אומרים עלינו?

team3-1.jpg
“Kava is my favourite, because of its clean code and attractive design. I loved the wide selection of Home pages and high resolut ion images! Working with Kava is a pleasure!”
James Warren
Senior Designer, Miami Design Bureau
team1-1.jpg
“What I loved most is Kava's modular system of content building! I found my perfect way of creating my widgets, headers, menus and other elements. Jet plugins are incredible in use!”
Andy Smith
Travel Blogger, My Tavelling Life blog

למה חשוב להיות חכם בביטוח?

החיים שלנו מתנהלים כמו במרוץ עכברים, אחרי הטיול הגדול של אחרי הצבא, מיהרנו לרכוש השכלה, חלקנו הלכנו לאקדמיה וחלקנו בחרנו ללמוד מקצוע, ומייד לאחר סיום רכישת ההשכלה השתלבנו בתעשייה בשאיפה להתקדם בארגון בו אנו עובדים. זה נראה לנו ברור שזו הדרך הנכונה להצליח, הרי מגיל קטן ככה הורינו חינכו אותנו. מצד אחד לימדו אותנו לסמוך על מערכות החינוך שיכינו אותנו להתמודד עם החיים האמיתיים, ומהצד השני מערכות החינוך הקיימות היום לא לימדו אותנו איך העולם האמיתי מתנהל, העולם הכלכלי והפיננסי. ובטח שלא לימדו אותנו איזה כיסויים ביטוחיים אנחנו או המשפחה שלנו צריכים.

בעזרת האתר והמומחים שלנו אנחנו נסביר לכם את העקרונות והמונחים הבסיסיים של עולם הביטוח כדי שתדעו בדיוק על מה אתם משלמים ולהפוך את הביטוח שלכם לסוג ביטוח חכם שעובד בשבילכם.

ע"י ביצוע השוואה מסודרת בעזרת המומחה שלנו אתם חוסכים זמן רב ברדיפה אחר הצעות מחיר מכל חברה וחברה.

החזון שלנו הוא לשנות את התודעה הציבורית, ולייצור צרכנים נבונים יותר, מתוך ההבנה הברורה שידע הוא כוח. אז אחרי שאתם יודעים עלינו מספיק… שנתחיל?
ביטוח דירה | השוואת ביטוח דירה

התחילו בתהליך ההשוואה והבדיקה:

[super_form id="2567"]
ביטוח דירה | השוואת ביטוח דירה

לחיצה על כפתור "התחילו בתהליך ההשוואה" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "חכם בכסף" ולתנאי השימוש באתר.