חכם בכסף | זה הזמן לדאוג לכסף שלך | כסף חכם

ביטוח חיים (ריסק)

ניתן לבצע השוואת ביטוח ביטוח חיים (ריסק) בין חברות הביטוח.

✔️ בודקים את הנתונים.

✔️ השוואת ביטוחי ביטוח חיים (ריסק) בין חברות הביטוח בעזרת מומחה בעל רישיון ממשרד האוצר.

✔️ השוואה בין חברות הביטוח בעזרת מומחה בעל רישיון ממשרד האוצר.

✔️ והכי חשוב... חוסכים!

אז... שנתחיל?

ביטוח חיים | השוואת ביטוח חיים | ביטוח ריסק

קצת מידע על ביטוח חיים (ריסק)

ביטוח חיים (ביטוח ריסק) הוא חוזה ביטוחי בין חברת ביטוח לביננו (המבוטחים), המקנה הטבה כספית במקרה של פגיעה בגופו של המבוטח, ובעיקר במקרה מותו. ביטוח החיים הוא האחריות שלנו כלפי היקרים לנו מכל. כשעושים השוואת ביטוח חיים , חשוב מאוד לדעת שהוא קיים על מנת לאפשר לנו לקבל (בעלות של כמה עשרות שקלים בחודש) כיסוי הולם של כמה מאות אלפי שקלים, ובכך להבטיח את עתידה הכלכלי של משפחתינו.

לפני שמבצעים השוואת ביטוח חיים, חשוב קודם לדעת שסכום ביטוח החיים תלוי במספר בני המשפחה, משך הזמן שתכננת לפרנס אותם, הסכום החודשי שאתה רוצה להבטיח לכם ומקורות הכנסה והתחייבויות כלכליות נוספות שיש לך ולמשפחתך.

מעבר לדבר הנורא, מוות במשפחה הוא גם מכה כלכלית אדירה המאיימת על רמת החיים של המשפחה. חובות חד פעמיים והתחייבויות שוטפות עלולים להעיק ולסכן את המשך חיי המשפחה ברמת חיים סבירה.

כאשר, חס וחלילה, מתרחש האירוע ביטוח החיים מכסה אותו, חברת הביטוח משלמת למשפחתך את סכום הביטוח. מטרת הכסף להבטיח רמת חיים למבוטח ולמוטבים (משפחתך).

סוג נוסף של ביטוח חיים הוא ביטוח חיים למשכנתא, במקרה זה הבנק "מחייב" לעשות ביטוח חיים למשכנתא כאשר הוא עומד לתת לכנו הלוואה של כמה מאות אלפי שקלים, נכון שהוא "מוגן" בכך שהוא ממשכן את דירתנו. וכמו שאנחנו מכירים בנקים, בנק כמו כל בנק חושב על התרחיש הגרוע ביותר ולפיכך הוא מכסה את עצמו.

שימו לב!

לפני שעושים השוואת ביטוח חיים חשוב לדעת את אופן התשלום של חברת הביטוח ניתן בצורה של סכום חד-פעמי, או בצורה של קצבה חודשית.

0%

הצליחו לחסוך עלויות

98% מהגולשים שלנו הצליחו לחסוך עלויות בביטוחים, תנאים יותר טובים בהלוואה ועוד.

0%

ממוצע הורדה של דמי הניהול

הגולשים שלנו ממשיכים לחסוך בדמי הניהול (פנסיה, השתלמות, קופות גמל ועוד) שלהם.

0%

שמחו לדבר עם המומחים שלנו

חשוב לנו שאתם תהיו מרוצים לכן המומחים שלנו עוברים הדרכות וראיונות מסודרים כי אתם הגולשים הכי חשובים לנו!

למה לבצע השוואת ביטוח חיים (ריסק) איתנו?

100% חינם

השירות שהמומחים שלנו מעניקים לכם הינו ללא עלות וללא התחייבות. חשוב לנו שברגע החשוב כמו רכישת ביטוח, תדעו בדיוק מה רכשתם.

ידע שווה הרבה

לנו בחכם בביטוח חשוב ש"כל הקלפים יהיו בידיים שלכם". וכשתרכשו את הביטוח תדעו בדיוק מה אתם לוקחים ושזה לא יהיה בגלל לחץ כזה או אחר.

מומחים בעלי רישיון

חשוב לנו שתקבלו את חוות הדעת המקצועית דרך מומחים. לכן, המומחים שלנו בעלי רישיון ממשרד האוצר לעסוק בביטוח.

מה עוד אתם צריכים לדעת על ביטוח חיים?

בקצרה, בלי חפירות ואז מבצעים השוואת ביטוח חיים

חשוב לדעת!

במידה ויש יש לך ילדים, בן או בת זוג, הורים קשישים או כל אדם אחר שתלוי בך לפרנסתו, מומלץ לרכוש ביטוח חיים.
אנחנו שמחים לדעת שאתם דואגים לעתידכם וחוסכים בקרן הפניסה. קרן הפנסיה נותנת מענה לפרישה, לאדם שלא יכול לעבוד בשל מחלה או תאונה (פנסיית נכות) ולמוות (פנסיית שארים).הכיסוי הביטוחי של קרן הפנסיה נועד לכסות את ההוצאות השוטפות .

על מה לעבור?

בביטוח חיים (ריסק) אין תקופת אכשרה.
במקרה ואין אף אחד שתלוי בך כלכלית, או במקרה אחר המצב הכלכלי שלכם הוא כזה שיאפשר לשמור על אותה רמת החיים גם בהיעדר משכורת אחת, אז קרוב לוודאי שביטוח חיים הוא מוצר פחות רלוונטי עבורך.
החלטת להצטרף לביטוח חיים? מעולה, עכשיו חשוב מאוד לשים לב שאתם ממלאים נכון את הצהרת הבריאות של חברות הביטוח ויודעים באיזה מקרים הפוליסה אינה נותנת פיצוי (מה החריגים שיש בפוליסה). בנוסף חשוב לדעת בבואנו להצטרף לביטוח מחלות קשות מהי הפרמיה העתידית ולא רק מה הפרמיה הנוכחית, כי סביר להניח שהפרמיה היום כוללת בטוחה גם הנחות שעתידות להתבטל בזמן הקרוב.

למה לעשות את זה בכלל?

סקירה חכמה של השוק יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד זמן וכסף. לא קיימת חברת ביטוח אחת שהיא "הטובה" ביותר או "הזולה" ביותר, יש לבחון כל מקרה ספציפי לגופו (כל הביטוחים שלך נמצאים באותה החברה? צריכה להידלק אצלך נורה אדומה!).

בעידן של היום יש מספיק כלים טכנולוגים מתקדמים בשוק, שיכולים לשמש אתכם לביצוע השוואת ביטוחים וקבלת הצעות והשוואת מחירים מחברות הביטוח השונות, מבלי להמתין שעות ארוכות על הקו כמו שהיה צריך בעבר.

השוואת ביטוחים ניתן לבצע בדרכים שונות ומגוונות. הדרך המקצועית ביותר תתחיל קודם כל בשלב של "בירור הצרכים הביטוחיים" שלכם ושל משפחתכם, מול מומחה (חשוב לדרוש ממי שיושב מולכם להציג לכם רישיון), בפגישת פנים מול פנים או באמצעות פגישה טלפונית (תדאגו שאתם מפנים מספיק זמן לשיחה ומתייחסים אליה ברצינות). בנוסף, ניתן אך פחות מומלץ, לעשות את ההשוואות גם אל מול הנציגים הישירים של חברות הביטוח (על איזו חברה לדעתכם ימליץ נציג של חברת "הפניקס"? ואם זה היה נציג של חברת "הראל"?). 

יש דבר לבדוק. הר הביטוח לאיתור ביטוחים הינו שירות של משרד האוצר המאפשר לך לקבל דו"ח מפורט עם כל הביטוחים (בדומה לבדיקת תיק הביטוח) שהיו לך בעבר ושעדיין יש לך בהווה. בעזרת הדו"ח תוכל לבדוק האם יש לך כפל ביטוחים או ביטוח אחר שאתה לא זקוק לו ומה ניתן לעשות בכדי להוזיל את עלויות הביטוח.

האם מדובר על ביטוח חיים למשכנתא?

לקחתם משכנתא לפני כמה שנים? אתם הייתם יותר צעירים ויפים, אולי עוד לא היו ילדים, וגם המשכנתא שהציע הבנק נראתה הכי טובה בשוק. בינתיים, הרבה דברים השתנו, המשכורת שלכם, ההוצאות שרק הלכו וגדלו. גם המשכנתאות בשוק השתנו בינתיים, הריבית ירדה או עלתה, נוצרו סוגי משכנתאות אחרים וגם הכללים שנקבעו בנושא השתנו. כשחתמתם על המשכנתא אמנם התחייבתם לשנים רבות, אבל אף אחד לא אמר שחייבים להישאר נאמנים דווקא למשכנתא הזו. בדקו עם יועץ משכנתא האם משתלם לבצע מיחזור משכנתא כדי ליהנות מתנאים טובים יותר ולשלם פחות.
מבצעים השוואת ביטוח דירה (ביטוח מבנה + ביטוח תכולה). בבית נמצאים האנשים החשובים לנו מכל ובנוסף גם החפצים היקרים לנו, מרבית אוצרות המשפחה, השווים לעיתים קרובות כסף רב. 
אנחנו בחכם בביטוח מאמינים שאם וכאשר אתם כבר משלמים כל חודש את החזר ההלוואה של המשכנתא לבנק כדי לכם מאוד לנסות לחסוך בעלויות הביטוח. חיסכון בפרמיית ביטוח החיים למשכנתא יכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים אם לא מאות בזמן לקיחת המשכנתא.

פעם ראשונה פה?

אז איך עושים את זה בחכם בביטוח?

ביטוח חיים | השוואת ביטוח חיים | ביטוח ריסק
ביטוח חיים | השוואת ביטוח חיים | ביטוח ריסק
ביטוח חיים | השוואת ביטוח חיים | ביטוח ריסק
ביטוח חיים | השוואת ביטוח חיים | ביטוח ריסק

במה אנחנו מתמחים?

הקמנו את "חכם בביטוח" מתוך ניסיוננו האישי והיכרות בקושי הקיים בהתמודדות היומיומית מול חברות הביטוח ובחוסר ההבנה שלנו, הצרכנים, שמקשה עלינו להתמקח מול אותם חברות הביטוח. "חכם בביטוח" (מקבוצת חכם בכסף) הינו יוזמה שקמה בשיתוף עם מומחים בתחום הביטוח ומורכבת ממיטב אנשי התעשייה בתחום, לצורך מטרה אחת – לעזור לכל אחת ואחת שרוצה לשפר את איכות הכיסוי הביטוחי, שלו ושל משפחתו, תוך שמירה על מחיר אטרקטיבי ומבלי להתפשר על קבלת שירות מעולה מגופים כמו חברת ביטוח, להשיג את מטרתו. אנחנו הקמנו עבורכם מערכת מתוחכמת של השוואת ביטוחים בין חברות הביטוח המשלבת טכנולוגיה ואנשי מקצוע יחדיו, מתוך הכרה בחשיבות הרבה שיש למרכיב האנושי בקבלת החלטות הרות גורל . החזון שלנו הוא לשנות את התודעה הציבורית, ולייצור צרכני ביטוח נבונים יותר, מתוך ההבנה הברורה שידע הוא כוח.

לפני שממשיכים...

חשוב לנו שתדעו איזה זה עובד! "חכם בביטוח" אינה סוכנות ביטוח, יועץ פנסיוני או יועץ השקעות והתכנים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו של כל אדם. תכני האתר מבוססים על מידע שנאסף על ידי צוות האתר ונועדו לשמש ככלי עזר להחלטה בלבד.
ביטוח חיים | השוואת ביטוח חיים | ביטוח ריסק

מה הגולשים אומרים עלינו?

team3-1.jpg
“Kava is my favourite, because of its clean code and attractive design. I loved the wide selection of Home pages and high resolut ion images! Working with Kava is a pleasure!”
James Warren
Senior Designer, Miami Design Bureau
team1-1.jpg
“What I loved most is Kava's modular system of content building! I found my perfect way of creating my widgets, headers, menus and other elements. Jet plugins are incredible in use!”
Andy Smith
Travel Blogger, My Tavelling Life blog

למה חשוב להיות חכם בביטוח?

החיים שלנו מתנהלים כמו במרוץ עכברים, אחרי הטיול הגדול של אחרי הצבא, מיהרנו לרכוש השכלה, חלקנו הלכנו לאקדמיה וחלקנו בחרנו ללמוד מקצוע, ומייד לאחר סיום רכישת ההשכלה השתלבנו בתעשייה בשאיפה להתקדם בארגון בו אנו עובדים. זה נראה לנו ברור שזו הדרך הנכונה להצליח, הרי מגיל קטן ככה הורינו חינכו אותנו. מצד אחד לימדו אותנו לסמוך על מערכות החינוך שיכינו אותנו להתמודד עם החיים האמיתיים, ומהצד השני מערכות החינוך הקיימות היום לא לימדו אותנו איך העולם האמיתי מתנהל, העולם הכלכלי והפיננסי. ובטח שלא לימדו אותנו איזה כיסויים ביטוחיים אנחנו או המשפחה שלנו צריכים.

בעזרת האתר והמומחים שלנו אנחנו נסביר לכם את העקרונות והמונחים הבסיסיים של עולם הביטוח כדי שתדעו בדיוק על מה אתם משלמים ולהפוך את הביטוח שלכם לסוג ביטוח חכם שעובד בשבילכם.

ע"י ביצוע השוואה מסודרת בעזרת המומחה שלנו אתם חוסכים זמן רב ברדיפה אחר הצעות מחיר מכל חברה וחברה.

החזון שלנו הוא לשנות את התודעה הציבורית, ולייצור צרכנים נבונים יותר, מתוך ההבנה הברורה שידע הוא כוח. אז אחרי שאתם יודעים עלינו מספיק… שנתחיל?
ביטוח חיים | השוואת ביטוח חיים | ביטוח ריסק

התחילו בתהליך:

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "חכם בכסף" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

ביטוח חיים | השוואת ביטוח חיים | ביטוח ריסק