חכם בכסף | זה הזמן לדאוג לכסף שלך | כסף חכם

ביטוח מחלות קשות

ניתן לבצע השוואת ביטוח מחלות קשות בין חברות הביטוח.

✔️ בודקים את הנתונים.

✔️ השוואת ביטוח מחלות קשות בין חברות הביטוח בעזרת מומחה בעל רישיון ממשרד האוצר.

✔️ השוואה בין חברות הביטוח בעזרת מומחה בעל רישיון ממשרד האוצר.

✔️ והכי חשוב... חוסכים!

אז... שנתחיל?

ביטוח מחלות קשות | השוואת ביטוח מחלות קשות | מחלות קשות

קצת מידע על ביטוח מחלות קשות

לפני שמבצעים השוואת ביטוח מחלות קשות חשוב לדעת כי ביטוח מחלות קשות מקנה פיצוי חד פעמי ומיידי למבוטח שאובחנה אצלו אחת מהמחלות הקשות.

ביטוח מחלות קשות נועד לאפשר לאדם אשר לקה במחלה שמוגדרת "מחלה קשה" לקבל טיפול ראוי, מבלי לגרום לעומס כלכלי כבד על משפחתו.

כשמבצעים השוואת ביטוח מחלות קשות חשוב לקרוא את המחלות הקשות המפורטות בכתב הפוליסה (כל פוליסה שונה מהשנייה לכן חשוב לקרוא).

מה עוד כדי לדעת על ביטוח מחלות קשות?

ביטוח מחלות קשות הנרכש במסגרת ביטוח בריאות פרטי, מעניק למבוטח סכום כסף קבוע מראש עם גילויי של מחלה קשה, שאינו תלוי כלל בהוצאות הכספיות שייגרמו למבוטח בפוליסה כתוצאה מהמחלה. יש באפשרות המבוטח לרכוש כיסויים נפרדים עבור מחלות קשות שונות (ישנן מספר סוגי כיסויי המכסים כמויות שונות של קבוצות מחלות קשות).

יש באפשרות המבוטח לבחור את סכום הפיצוי שברצונו לקבל, ודמי הביטוח שעליו לשלם לחברת הביטוח ייקבעו בהתאם לסכום הרלוונטי. קופות החולים אינן רשאיות להציע פיצוי עם גילוי של מחלה קשה, ולכן אין חפיפה של כיסויים ביטוחיים (כפל ביטוח)  בין הביטוח הפרטי לזה של קופת החולים. 

0%

הצליחו לחסוך עלויות

98% מהגולשים שלנו הצליחו לחסוך עלויות בביטוחים, תנאים יותר טובים בהלוואה ועוד.

0%

ממוצע הורדה של דמי הניהול

הגולשים שלנו ממשיכים לחסוך בדמי הניהול (פנסיה, השתלמות, קופות גמל ועוד) שלהם.

0%

שמחו לדבר עם המומחים שלנו

חשוב לנו שאתם תהיו מרוצים לכן המומחים שלנו עוברים הדרכות וראיונות מסודרים כי אתם הגולשים הכי חשובים לנו!

למה לבצע השוואת ביטוח מחלות קשות איתנו?

100% חינם

השירות שהמומחים שלנו מעניקים לכם הינו ללא עלות וללא התחייבות. חשוב לנו שברגע החשוב כמו רכישת ביטוח, תדעו בדיוק מה רכשתם.

ידע שווה הרבה

לנו בחכם בביטוח חשוב ש"כל הקלפים יהיו בידיים שלכם". וכשתרכשו את הביטוח תדעו בדיוק מה אתם לוקחים ושזה לא יהיה בגלל לחץ כזה או אחר.

מומחים בעלי רישיון

חשוב לנו שתקבלו את חוות הדעת המקצועית דרך מומחים. לכן, המומחים שלנו בעלי רישיון ממשרד האוצר לעסוק בביטוח.

מה עוד אתם צריכים לדעת על ביטוח מחלות קשות?

בקצרה, בלי חפירות ואז מבצעים השוואת ביטוח מחלות קשות

חשוב לדעת!

משפחה שחלילה אחת מבניה חלה במחלה קשה עוברת טלטלה קשה, הן מהצד המנטלי והן מהצד הכלכלי. משפחה כזאת זקוקה להרבה מאוד משאבים כספיים על מנת לממן טיפולים, תרופות, התאמת הבית לצורכי החולה והשלמת הכנסה בשל הירידה בשכר של בני הזוג הנגרם כתוצאה מהפחתת שעות העבודה וטיפול של בני הזוג בחולה, במשך הרבה מאוד שעות. ביטוח מחלות קשות בא לתת מענה כספי שיאפשר למשפחה להתרכז בטיפול בחולה ובהחלמתו.
מטרתה של קופת החולים היא לעזור בטיפול וריפוי המחלה עצמה, בכל הקשר לתרופות, ניתוחים ויעוץ של מומחים, אך היא אינה נותנת מענה להוצאות הכספיות הנלוות של משק הבית ו/או לטיפולים נוספים שאינם נכללים במסגרת סל הבריאות ותוכניות השב"ן. על מנת שהמשפחה תוכל לעבור את תקופת המחלה ולהתרכז בטיפול בחולה, היא חייבת שיהיה לה מספיק כסף כדי לממן את מהלך החיים השוטף. ביטוח מחלות קשות מאפשר למשפחה להוריד מסדר יומה את דאגת הפרנסה.
אנחנו שמחים לדעת שאתם דואגים לעתידכם וחוסכים בקרן הפניסה. קרן הפנסיה נותנת מענה לפרישה, לאדם שלא יכול לעבוד בשל מחלה או תאונה (פנסיית נכות) ולמוות (פנסיית שארים).הכיסוי הביטוחי של קרן הפנסיה נועד לכסות את ההוצאות השוטפות . היא לא נותנת מענה להוצאות כגון: טיפולים אלטרנטיביים, טיפולים פסיכולוגיים והתאמת הבית לחולה. כמו כן, במידה ובן הזוג השני נאלץ להפסיק לעבוד עקב מחלתו של בן הזוג, קרן הפנסיה לא תיתן שום פיצוי לאותו אדם וביטוח המחלות הקשות יאפשר למשפחה להתמודד עם ההוצאות הכספיות.

על מה לעבור?

בביטוח מחלות קשות קיימת תקופת אכשרה (תקופת אכשרה בפוליסת ביטוח היא תקופה שצריכה לחלוף מרגע ההצטרפות לביטוח ועד להשגת זכאות לתגמולי הביטוח) של שלושה חודשים (90 יום). בחלק מחברות הביטוח קיים גם פיצוי למקרה שני או שלישי בגילוי של מחלה קשה עם תקופת אכשרה נוספת, שנעה בין שנה ל-5 שנים (למשל בגילוי מקרה שני של מחלת הסרטן) מיום קרות המקרה הקודם.
הביטוח לא מתאים לאנשים שכבר חולים במחלה קשה, מהסיבה שלא יקבלו אותם לביטוח. בנוסף הביטוח אינו מתאים לאנשים בעלי יכולת כלכלית גבוהה, שיכולים להפסיק לעבוד ולהמשיך לחיות באותה רמת חיים במשך שלוש שנים לפחות.
החלטת להצטרף לביטוח מחלות קשות? מעולה, עכשיו חשוב מאוד לשים לב שאתם ממלאים נכון את הצהרת הבריאות של חברות הביטוח ויודעים באיזה מקרים הפוליסה אינה נותנת פיצוי (מה החריגים שיש בפוליסה). בנוסף חשוב לדעת בבואנו להצרף לביטוח מחלות קשות מהי הפרמיה העתידית ולא רק מה הפרמיה הנוכחית, כי סביר להניח שהפרמיה היום כוללת בטוחה גם הנחות שעתידות להתבטל בזמן הקרוב.

למה לעשות את זה בכלל?

סקירה חכמה של השוק יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד זמן וכסף. לא קיימת חברת ביטוח אחת שהיא "הטובה" ביותר או "הזולה" ביותר, יש לבחון כל מקרה ספציפי לגופו (כל הביטוחים שלך נמצאים באותה החברה? צריכה להידלק אצלך נורה אדומה!).

בעידן של היום יש מספיק כלים טכנולוגים מתקדמים בשוק, שיכולים לשמש אתכם לביצוע השוואת ביטוחים וקבלת הצעות והשוואת מחירים מחברות הביטוח השונות, מבלי להמתין שעות ארוכות על הקו כמו שהיה צריך בעבר.

השוואת השוואת ביטוח מחלות קשות ניתן לבצע בדרכים שונות ומגוונות. הדרך המקצועית ביותר תתחיל קודם כל בשלב של "בירור הצרכים הביטוחיים" שלכם ושל משפחתכם, מול מומחה (חשוב לדרוש ממי שיושב מולכם להציג לכם רישיון), בפגישת פנים מול פנים או באמצעות פגישה טלפונית (תדאגו שאתם מפנים מספיק זמן לשיחה ומתייחסים אליה ברצינות). בנוסף, ניתן אך פחות מומלץ, לעשות את ההשוואות גם אל מול הנציגים הישירים של חברות הביטוח (על איזו חברה לדעתכם ימליץ נציג של חברת "הפניקס"? ואם זה היה נציג של חברת "הראל"?). 

יש דבר לבדוק. הר הביטוח לאיתור ביטוחים הינו שירות של משרד האוצר המאפשר לך לקבל דו"ח מפורט עם כל הביטוחים (בדומה לבדיקת תיק הביטוח) שהיו לך בעבר ושעדיין יש לך בהווה. בעזרת הדו"ח תוכל לבדוק האם יש לך כפל ביטוחים או ביטוח אחר שאתה לא זקוק לו ומה ניתן לעשות בכדי להוזיל את עלויות הביטוח.

פעם ראשונה פה?

אז איך עושים את זה בחכם בביטוח?

ביטוח מחלות קשות | השוואת ביטוח מחלות קשות | מחלות קשות
ביטוח מחלות קשות | השוואת ביטוח מחלות קשות | מחלות קשות
ביטוח מחלות קשות | השוואת ביטוח מחלות קשות | מחלות קשות
ביטוח מחלות קשות | השוואת ביטוח מחלות קשות | מחלות קשות

במה אנחנו מתמחים?

הקמנו את "חכם בביטוח" מתוך ניסיוננו האישי והיכרות בקושי הקיים בהתמודדות היומיומית מול חברות הביטוח ובחוסר ההבנה שלנו, הצרכנים, שמקשה עלינו להתמקח מול אותם חברות הביטוח. "חכם בביטוח" (מקבוצת חכם בכסף) הינו יוזמה שקמה בשיתוף עם מומחים בתחום הביטוח ומורכבת ממיטב אנשי התעשייה בתחום, לצורך מטרה אחת – לעזור לכל אחת ואחת שרוצה לשפר את איכות הכיסוי הביטוחי, שלו ושל משפחתו, תוך שמירה על מחיר אטרקטיבי ומבלי להתפשר על קבלת שירות מעולה מגופים כמו חברת ביטוח, להשיג את מטרתו.

אנחנו הקמנו עבורכם מערכת מתוחכמת של השוואת ביטוחים בין חברות הביטוח המשלבת טכנולוגיה ואנשי מקצוע יחדיו, מתוך הכרה בחשיבות הרבה שיש למרכיב האנושי בקבלת החלטות הרות גורל .

החזון שלנו הוא לשנות את התודעה הציבורית, ולייצור צרכני ביטוח נבונים יותר, מתוך ההבנה הברורה שידע הוא כוח.

לפני שממשיכים...

חשוב לנו שתדעו איזה זה עובד! "חכם בביטוח" אינה סוכנות ביטוח, יועץ פנסיוני או יועץ השקעות והתכנים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו של כל אדם. תכני האתר מבוססים על מידע שנאסף על ידי צוות האתר ונועדו לשמש ככלי עזר להחלטה בלבד.
ביטוח מחלות קשות | השוואת ביטוח מחלות קשות | מחלות קשות

מה הגולשים אומרים עלינו?

team3-1.jpg
“Kava is my favourite, because of its clean code and attractive design. I loved the wide selection of Home pages and high resolut ion images! Working with Kava is a pleasure!”
James Warren
Senior Designer, Miami Design Bureau
team1-1.jpg
“What I loved most is Kava's modular system of content building! I found my perfect way of creating my widgets, headers, menus and other elements. Jet plugins are incredible in use!”
Andy Smith
Travel Blogger, My Tavelling Life blog

למה חשוב להיות חכם בביטוח?

החיים שלנו מתנהלים כמו במרוץ עכברים, אחרי הטיול הגדול של אחרי הצבא, מיהרנו לרכוש השכלה, חלקנו הלכנו לאקדמיה וחלקנו בחרנו ללמוד מקצוע, ומייד לאחר סיום רכישת ההשכלה השתלבנו בתעשייה בשאיפה להתקדם בארגון בו אנו עובדים. זה נראה לנו ברור שזו הדרך הנכונה להצליח, הרי מגיל קטן ככה הורינו חינכו אותנו. מצד אחד לימדו אותנו לסמוך על מערכות החינוך שיכינו אותנו להתמודד עם החיים האמיתיים, ומהצד השני מערכות החינוך הקיימות היום לא לימדו אותנו איך העולם האמיתי מתנהל, העולם הכלכלי והפיננסי. ובטח שלא לימדו אותנו איזה כיסויים ביטוחיים אנחנו או המשפחה שלנו צריכים.

בעזרת האתר והמומחים שלנו אנחנו נסביר לכם את העקרונות והמונחים הבסיסיים של עולם הביטוח כדי שתדעו בדיוק על מה אתם משלמים ולהפוך את הביטוח שלכם לסוג ביטוח חכם שעובד בשבילכם.

ע"י ביצוע השוואה מסודרת בעזרת המומחה שלנו אתם חוסכים זמן רב ברדיפה אחר הצעות מחיר מכל חברה וחברה.

החזון שלנו הוא לשנות את התודעה הציבורית, ולייצור צרכנים נבונים יותר, מתוך ההבנה הברורה שידע הוא כוח. אז אחרי שאתם יודעים עלינו מספיק… שנתחיל?
ביטוח מחלות קשות | השוואת ביטוח מחלות קשות | מחלות קשות

התחילו בתהליך:

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "חכם בכסף" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

ביטוח מחלות קשות | השוואת ביטוח מחלות קשות | מחלות קשות