חכם בכסף | זה הזמן לדאוג לכסף שלך | כסף חכם

ביטוח סיעודי

ניתן לבצע השוואת ביטוח סיעודי בין חברות הביטוח.

✔️ בודקים את הנתונים.

✔️ השוואת ביטוח סיעודי בין חברות הביטוח.

✔️ השוואה בין חברות הביטוח.

✔️ והכי חשוב... חוסכים!

אז... שנתחיל?

השוואת ביטוח סיעודי | הביטוח הסיעודי | ביטוח סיעודי

קצת מידע על ביטוח סיעודי

לפני שעושים השוואת ביטוח סיעודי חשוב לדעת שהביטוח נועד לשמש עבורנו "כרית ביטחון" כלכלית, כדי שנוכל לשמר את רמת החיים שאליה אנו רגילים, גם במצב סיעודי, וזאת מבלי להזדקק לסיוע כלכלי מבני המשפחה. כי אף אחד מיתנו לא רוצה להיות נטל כלכלי על משפחתו.

לפני שמבצעים השוואת ביטוח סיעודי, חשוב לדעת כי קופות החולים מאפשרות לכל אחד ואחת מאיתנו להצטרף לפוליסה אחידה של ביטוח סיעודי (הפוליסות של כל קופות החולים זהות בדיוק בכיסויים שלהן). זהו כיסוי שצריך לרכוש בנוסף לחבילות השב"ן השונות שהקופה מציעה ונעשה מול חברת הביטוח שזכתה במכרז של קופת החולים שלכם.

כשאנחנו מבצעים את השוואת הביטוח הסיעודי לדעת מה הם ערכי הסילוק שיש בפוליסה (ערך סילוק בביטוח סיעודי הוא הזכאות להיות מבוטח בביטוח סיעודי חלקי, במקרה של ביטול הפוליסה), כי יכול להיות שתרצו לבטל את הפוליסה באיזשהו שלב בחיים ולכן חשוב מאוד שהפוליסה שלכם תצבור זכויות.

0%

הצליחו לחסוך עלויות

98% מהגולשים שלנו הצליחו לחסוך עלויות בביטוחים, תנאים יותר טובים בהלוואה ועוד.

0%

ממוצע הורדה של דמי הניהול

הגולשים שלנו ממשיכים לחסוך בדמי הניהול (פנסיה, השתלמות, קופות גמל ועוד) שלהם.

0%

שמחו לדבר עם המומחים שלנו

חשוב לנו שאתם תהיו מרוצים לכן המומחים שלנו עוברים הדרכות וראיונות מסודרים כי אתם הגולשים הכי חשובים לנו!

למה לבצע השוואת ביטוח סיעודי איתנו?

100% חינם

השירות שהמומחים שלנו מעניקים לכם הינו ללא עלות וללא התחייבות. חשוב לנו שברגע החשוב כמו רכישת ביטוח, תדעו בדיוק מה רכשתם.

ידע שווה הרבה

לנו בחכם בביטוח חשוב ש"כל הקלפים יהיו בידיים שלכם". וכשתרכשו את הביטוח תדעו בדיוק מה אתם לוקחים ושזה לא יהיה בגלל לחץ כזה או אחר.

מומחים בעלי רישיון

חשוב לנו שתקבלו את חוות הדעת המקצועית דרך מומחים. לכן, המומחים שלנו בעלי רישיון ממשרד האוצר לעסוק בביטוח.

מה עוד אתם צריכים לדעת על ביטוח סיעודי?

בקצרה, בלי חפירות ואז מבצעים השוואת ביטוח סיעודי

חשוב לדעת!

לפני שעושים השוואת ביטוח סיעודי צריך לדעת שיש ביטוח קבוצתי של קופות החולים נותן פתרון חלקי לאדם שהפך לסיעודי ע"י מתן פיצוי חודשי, מוגבל בזמן של חמש שנים (60 חודשים) של 5,500 ₪ במקרה שבו האדם הסיעודי שוהה בביתו או שיפוי (החזר כנגד קבלות) של 10,000 ₪ במקרה שאושפז במוסד סיעודי (סכומי הביטוח משתנים ותלויים בגיל הכניסה שלכם לביטוח. לדוגמא: אדם שנכנס לביטוח בגיל 50 יהיה מבוטח רק על 4,500 ₪ ואדם שהצטרף לביטוח בגיל 60 יהיה מבוטח רק על 3,500 ₪).
מטרתה של קופת החולים היא לעזור בטיפול וריפוי המחלה עצמה, בכל הקשר לתרופות, ניתוחים ויעוץ של מומחים, אך היא אינה נותנת מענה להוצאות הכספיות הנלוות של משק הבית ו/או לטיפולים נוספים שאינם נכללים במסגרת סל הבריאות ותוכניות השב"ן. על מנת שהמשפחה תוכל לעבור את תקופת המחלה ולהתרכז בטיפול בחולה, היא חייבת שיהיה לה מספיק כסף כדי לממן את מהלך החיים השוטף.
אנחנו שמחים לדעת שאתם דואגים לעתידכם וחוסכים בקרן הפניסה. קרן הפנסיה נותנת מענה לפרישה, לאדם שלא יכול לעבוד בשל מחלה או תאונה (פנסיית נכות) ולמוות (פנסיית שארים). הכיסוי הביטוחי של קרן הפנסיה נועד לכסות את ההוצאות השוטפות. היא לא נותנת מענה להוצאות כגון: טיפולים אלטרנטיביים, טיפולים פסיכולוגיים והתאמת הבית לחולה. כמו כן, במידה ובן הזוג השני נאלץ להפסיק לעבוד עקב מחלתו של בן הזוג, קרן הפנסיה לא תיתן שום פיצוי לאותו אדם, והביטוח הסיעודי יאפשר למשפחה להתמודד עם ההוצאות הכספיות.

על מה לעבור?

בביטוח סיעודי קיימת תקופת אכשרה (תקופת אכשרה בפוליסת ביטוח היא תקופה שצריכה לחלוף מרגע ההצטרפות לביטוח ועד להשגת זכאות לתגמולי הביטוח) של שלושה חודשים (90 יום).
ביטוח סיעודי לא מתאים לאנשים שכבר נמצאים במצב סיעודי, מהסיבה שלא יקבלו אותם לביטוח. בנוסף הביטוח אינו מתאים לילדים מתחת לגיל 3 ולאנשים בעלי יכולת כלכלית גבוהה, שיכולים להפסיק לעבוד ולהמשיך לחיות באותה רמת חיים במשך חמש שנים לפחות.
החלטת להצטרף לביטוח סיעודי? מעולה, עכשיו חשוב מאוד לשים לב שאתם ממלאים נכון את הצהרת הבריאות של חברות הביטוח ויודעים באיזה מקרים הפוליסה אינה נותנת פיצוי (מה החריגים שיש בפוליסה). בנוסף חשוב לדעת בבואנו להצטרף לביטוח הסיעודי מה הם ערכי הסילוק שיש בפוליסה (ערך סילוק בביטוח סיעודי הוא הזכאות להיות מבוטח בביטוח סיעודי חלקי, במקרה של ביטול הפוליסה), כי יכול להיות שתרצו לבטל את הפוליסה באיזשהו שלב בחיים ולכן חשוב מאוד שהפוליסה שלכם תצבור זכויות. יש להיזהר מפוליסות ללא ערכי סילוק ולבצע השוואת ביטוח סיעודי מקיף אל מול חברות הביטוח.
עלויות הטיפול באדם סיעודי נעות בין 7,000ש"ח ל-10,000 ₪ ויכולות אף להגיע ל-20,000 ₪ במקרה שהאדם זקוק לאשפוז במוסד סיעודי (לקוח מאתר משרד האוצר).  הכיסוי שמעניקה הקופה הוא כיסוי חלקי ומוגבל בזמן של חמש שנים בלבד. כמו כן, הביטוח הסיעודי של קופת החולים אינו מכסה מקרה ביטוח שאירע עקב תאונות דרכים, או תאונת עבודה. הביטוחים הפרטיים שמציעים חברות הביטוח השונות נותנים כיסוי גם למקרה של תאונה. לכן, אדם שרוצה להבטיח את עתידו הכלכלי, שלו ושל משפחתו, צריך לדאוג לגובה כיסוי הולם שיאפר לו לקבל את הטיפול הטוב ביותר עבורו, שאינו מוגבל בזמן ושאינו דורש סיוע כלכלי מבני המשפחה. חשוב מאוד לבצע השוואת ביטוח הסיעודי, לא רק מבחינת מחיר אלא גם באיכות הכיס

למה לעשות את זה בכלל?

סקירה חכמה של השוק יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד זמן וכסף. לא קיימת חברת ביטוח אחת שהיא "הטובה" ביותר או "הזולה" ביותר, יש לבחון כל מקרה ספציפי לגופו (כל הביטוחים שלך נמצאים באותה החברה? צריכה להידלק אצלך נורה אדומה!).

בעידן של היום יש מספיק כלים טכנולוגים מתקדמים בשוק, שיכולים לשמש אתכם לביצוע השוואת ביטוחים וקבלת הצעות והשוואת מחירים מחברות הביטוח השונות, מבלי להמתין שעות ארוכות על הקו כמו שהיה צריך בעבר.

השוואת ביטוחים ניתן לבצע בדרכים שונות ומגוונות. הדרך המקצועית ביותר תתחיל קודם כל בשלב של "בירור הצרכים הביטוחיים" שלכם ושל משפחתכם, מול מומחה (חשוב לדרוש ממי שיושב מולכם להציג לכם רישיון), בפגישת פנים מול פנים או באמצעות פגישה טלפונית (תדאגו שאתם מפנים מספיק זמן לשיחה ומתייחסים אליה ברצינות). בנוסף, ניתן אך פחות מומלץ, לעשות את ההשוואות גם אל מול הנציגים הישירים של חברות הביטוח (על איזו חברה לדעתכם ימליץ נציג של חברת "הפניקס"? ואם זה היה נציג של חברת "הראל"?). 

יש דבר לבדוק. הר הביטוח לאיתור ביטוחים הינו שירות של משרד האוצר המאפשר לך לקבל דו"ח מפורט עם כל הביטוחים (בדומה לבדיקת תיק הביטוח) שהיו לך בעבר ושעדיין יש לך בהווה. בעזרת הדו"ח תוכל לבדוק האם יש לך כפל ביטוחים או ביטוח אחר שאתה לא זקוק לו ומה ניתן לעשות בכדי להוזיל את עלויות הביטוח.

פעם ראשונה פה?

אז איך עושים את זה בחכם בביטוח?

השוואת ביטוח סיעודי | הביטוח הסיעודי | ביטוח סיעודי
השוואת ביטוח סיעודי | הביטוח הסיעודי | ביטוח סיעודי
השוואת ביטוח סיעודי | הביטוח הסיעודי | ביטוח סיעודי
השוואת ביטוח סיעודי | הביטוח הסיעודי | ביטוח סיעודי

במה אנחנו מתמחים?

הקמנו את "חכם בביטוח" מתוך ניסיוננו האישי והיכרות בקושי הקיים בהתמודדות היומיומית מול חברות הביטוח ובחוסר ההבנה שלנו, הצרכנים, שמקשה עלינו להתמקח מול אותם חברות הביטוח. "חכם בביטוח" (מקבוצת חכם בכסף) הינו יוזמה שקמה בשיתוף עם מומחים בתחום הביטוח ומורכבת ממיטב אנשי התעשייה בתחום, לצורך מטרה אחת – לעזור לכל אחת ואחת שרוצה לשפר את איכות הכיסוי הביטוחי, שלו ושל משפחתו, תוך שמירה על מחיר אטרקטיבי ומבלי להתפשר על קבלת שירות מעולה מגופים כמו חברת ביטוח, להשיג את מטרתו.

אנחנו הקמנו עבורכם מערכת מתוחכמת של השוואת ביטוחים בין חברות הביטוח המשלבת טכנולוגיה ואנשי מקצוע יחדיו, מתוך הכרה בחשיבות הרבה שיש למרכיב האנושי בקבלת החלטות הרות גורל .

החזון שלנו הוא לשנות את התודעה הציבורית, ולייצור צרכני ביטוח נבונים יותר, מתוך ההבנה הברורה שידע הוא כוח.

לפני שממשיכים...

חשוב לנו שתדעו איזה זה עובד! "חכם בביטוח" אינה סוכנות ביטוח, יועץ פנסיוני או יועץ השקעות והתכנים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו של כל אדם. תכני האתר מבוססים על מידע שנאסף על ידי צוות האתר ונועדו לשמש ככלי עזר להחלטה בלבד.
השוואת ביטוח סיעודי | הביטוח הסיעודי | ביטוח סיעודי

מה הגולשים אומרים עלינו?

team3-1.jpg
“Kava is my favourite, because of its clean code and attractive design. I loved the wide selection of Home pages and high resolut ion images! Working with Kava is a pleasure!”
James Warren
Senior Designer, Miami Design Bureau
team1-1.jpg
“What I loved most is Kava's modular system of content building! I found my perfect way of creating my widgets, headers, menus and other elements. Jet plugins are incredible in use!”
Andy Smith
Travel Blogger, My Tavelling Life blog

למה חשוב להיות חכם בביטוח?

החיים שלנו מתנהלים כמו במרוץ עכברים, אחרי הטיול הגדול של אחרי הצבא, מיהרנו לרכוש השכלה, חלקנו הלכנו לאקדמיה וחלקנו בחרנו ללמוד מקצוע, ומייד לאחר סיום רכישת ההשכלה השתלבנו בתעשייה בשאיפה להתקדם בארגון בו אנו עובדים. זה נראה לנו ברור שזו הדרך הנכונה להצליח, הרי מגיל קטן ככה הורינו חינכו אותנו. מצד אחד לימדו אותנו לסמוך על מערכות החינוך שיכינו אותנו להתמודד עם החיים האמיתיים, ומהצד השני מערכות החינוך הקיימות היום לא לימדו אותנו איך העולם האמיתי מתנהל, העולם הכלכלי והפיננסי. ובטח שלא לימדו אותנו איזה כיסויים ביטוחיים אנחנו או המשפחה שלנו צריכים.

בעזרת האתר והמומחים שלנו אנחנו נסביר לכם את העקרונות והמונחים הבסיסיים של עולם הביטוח כדי שתדעו בדיוק על מה אתם משלמים ולהפוך את הביטוח שלכם לסוג ביטוח חכם שעובד בשבילכם.

ע"י ביצוע השוואה מסודרת בעזרת המומחה שלנו אתם חוסכים זמן רב ברדיפה אחר הצעות מחיר מכל חברה וחברה.

החזון שלנו הוא לשנות את התודעה הציבורית, ולייצור צרכנים נבונים יותר, מתוך ההבנה הברורה שידע הוא כוח. אז אחרי שאתם יודעים עלינו מספיק… שנתחיל?
השוואת ביטוח סיעודי | הביטוח הסיעודי | ביטוח סיעודי

התחילו בתהליך ההשוואה והבדיקה:

[super_form id="2567"]
השוואת ביטוח סיעודי | הביטוח הסיעודי | ביטוח סיעודי

לחיצה על כפתור "התחילו בתהליך ההשוואה" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "חכם בכסף" ולתנאי השימוש באתר.