חכם בכסף | זה הזמן לדאוג לכסף שלך | כסף חכם

ביטוח תאונות אישיות

ניתן לבצע השוואת ביטוח תאונות אישיות בין חברות הביטוח.

✔️ בודקים את הנתונים.

✔️ השוואת ביטוח תאונות אישיות בין חברות הביטוח בעזרת מומחה בעל רישיון.

✔️ השוואה בין חברות הביטוח בעזרת מומחה בעל רישיון ממשרד האוצר.

✔️ והכי חשוב... חוסכים!

אז... שנתחיל?

ביטוח תאונות אישיות | השוואת ביטוח תאונות אישיות | תאונות אישיות

קצת מידע על ביטוחי תאונות אישיות

אפילו אם נהיה ממש זהירים בחיינו האישיים לצערינו הרב, לא נוכל להימנע מתאונות. במקרה של תאונה אנו יכולים למצוא את עצמנו במצב של סיכון חיים או לסבול מפגיעות קשות עד למצב של נכות חלקית או מלאה הדורש לעתים טיפול ארוך ומורכב. פוליסת ביטוח תאונות אישיות מעניקה לנו כיסוי ביטוחי די רחב למגוון פגיעות ומצבים רפואיים העלולים להיגרם במקרה של תאונה ותעזור במתן פיצוי חד פעמי במקרה של מוות או נכות ופיצוי תקופתי במקרים בהם המבוטח איבד את כושרו לעבוד. 

טרם ביצוע השוואת ביטוח תאונות אישיות חשוב לדעת קודם כי, קופות החולים אינן מעניקות פיצוי במקרים אילו ואפילו פוליסות הביטוח הרגילון אינן מכסות במקרים בהן התאונה לא התרחשה במקום העבודה או בדרך למקום העבודה או בחזרה ממנו, במקרים אלו ביטוח תאונות אישיות נותן פיתרון ומענה מיידי!

לפני השוואת ביטוח תאונות אישיות

לפני שאתם מבצעים השוואת ביטוחי תאונות אישיות בין חברות הביטוח, חשוב לדעת כי, ביטוח תאונות אישיות נועד לספק מענה ראשוני ומיידי (SOS) לאדם שנפגע מתאונה ולעזור לו לממן את ההוצאות החד פעמיות שיכולות להיגרם לו ולמשפחתו כתוצאה מאובדן ימי עבודה, קניית עזרים רפואיים וקבלת טיפול רפואי, ובמקרים מסוימים גם לתת מענה מהיר לאובדן כושר עבודה אשר שנגרם כתוצאה מהתאונה.

ישנן פוליסות של ביטוח תאונות אישיות אשר מכסות גם תאונות דרכים ובכך מבטיחות פיצוי כספי מעבר לכיסוי עבור טיפולים במסגרת ביטוח חובה של הרכב.

לביטוח זה יש מגוון רחב של כיסויים לכן מומלץ כאשר עושים השוואת ביטוחי תאונות אישיות להיוועץ עם מומחה (בעל רישיון) על הכיסויים האפשריים במסגרת הביטוח ולבצע התאמה לצרכים שלכם.

0%

הצליחו לחסוך עלויות

98% מהגולשים שלנו הצליחו לחסוך עלויות בביטוחים, תנאים יותר טובים בהלוואה ועוד.

0%

ממוצע הורדה של דמי הניהול

הגולשים שלנו ממשיכים לחסוך בדמי הניהול (פנסיה, השתלמות, קופות גמל ועוד) שלהם.

0%

שמחו לדבר עם המומחים שלנו

חשוב לנו שאתם תהיו מרוצים לכן המומחים שלנו עוברים הדרכות וראיונות מסודרים כי אתם הגולשים הכי חשובים לנו!

למה לבצע השוואת ביטוח תאונות אישיות איתנו?

100% חינם

השירות שהמומחים שלנו מעניקים לכם הינו ללא עלות וללא התחייבות. חשוב לנו שברגע החשוב כמו רכישת ביטוח, תדעו בדיוק מה רכשתם.

ידע שווה הרבה

לנו בחכם בביטוח חשוב ש"כל הקלפים יהיו בידיים שלכם". וכשתרכשו את הביטוח תדעו בדיוק מה אתם לוקחים ושזה לא יהיה בגלל לחץ כזה או אחר.

מומחים בעלי רישיון

חשוב לנו שתקבלו את חוות הדעת המקצועית דרך מומחים. לכן, המומחים שלנו בעלי רישיון ממשרד האוצר לעסוק בביטוח.

מה עוד אתם צריכים לדעת על ביטוח תאונות אישיות?

בקצרה, בלי חפירות ואז מבצעים השוואת ביטוח תאונות אישיות

חשוב לדעת!

לא משנה כמה נהיה, זהירים בהיסח דעת קטן אנו יכולים להיות חשופים לתאונה, לא תמיד זה גם תלוי בנו.

תאונה יכולה להיות כל אירוע פתאומי ולא מתוכנן שהביא לפגיע פיזית לא נעימה (שבר/ כוויה/ אשפוז ובמקרים קשים יותר גם לנכות ובמקרים מאוד קיצוניים גם למוות).

התאונה יכולה לקרות בזמן רכיבה על אופניים, טיול סקי , הליכה ברחוב, בעבודה ואפילו בבית.

בעוד שבקרות תאונה בעבודה ובתאונת דרכים יש לנו כיסוי ביטוחי (תאונות עבודה וחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים) ישנם מקרים בהם אנו חשופים לתאונה ואף גורם אינו יפצה אותנו על כך.

מטרתה של קופת החולים היא לעזור בטיפול וריפוי הפציעה עצמה, בכל הקשר לתרופות, ניתוחים ויעוץ של מומחים, אך היא אינה נותנת מענה להוצאות הכספיות הנלוות של משק הבית ו/או לטיפולים נוספים שאינם נכללים במסגרת סל הבריאות ותוכניות השב"ן. ביטוח התאונות האישיות מאפשר לך לשמור על הכנסות משפחתך ע"י כך שהוא מבטיח לתת לך פיצוי כספי מיידי, במקרה של שבר, כוויה, סיעוד, אשפוז, נכות או חלילה, אובדן חיים שנגרמו בעקבות תאונה מצערת.

קופת החולים איננה תפצה אתכם על אובדן הכנסה שתגרם לכם בעקבות תאונה ולא תיתן לכם כיסוי מלא על כל האביזרים הרפואיים שאתם עלולים להזדקק, לכן רכישת ביטוח תאונות אישיות תאפשר לכם לדאוג לביטחון הכלכלי של משפחתכם.

הכיסוי הביטוחי של קרן הפנסיה נועד לכסות את ההוצאות השוטפות . היא לא נותנת מענה להוצאות כגון: טיפולים אלטרנטיביים, טיפולים פסיכולוגיים והתאמת הבית לחולה.

כמו כן, במידה ובן הזוג השני נאלץ להפסיק לעבוד עקב מחלתו של בן הזוג, קרן הפנסיה לא תיתן שום פיצוי לאותו אדם.

קרן הפנסיה תפצה עמית בגין אי יכולתו לעבוד לאחר תקופת המתנה של שלושה חודשים, בזמן אותם שלושת החודשים העמית של קרן הפנסיה לא יקבל אף פיצוי והיה תלוי בכמות ימי חופשת המחלה שצבר אצל המעסיק שלו.

בנוסף, ניתן להרחיב את ביטוח התאונות האישיות לנכות תעסוקתית ולקבל פיצוי בגין אי כושר עבודה החל מהשבוע הראשון (בחלק מהחברות מהשבוע השני), ועד שלוש שנים.

על מה לעבור?

בביטוח תאונות אישיות אין תקופת אכשרה (תקופת אכשרה בפוליסת ביטוח היא תקופה שצריכה לחלוף מרגע ההצטרפות לביטוח ועד להשגת זכאות לתגמולי הביטוח) והוא תקף בארץ ובחול.
ביטוח תאונות אישיות לא מתאים לאנשים בעלי יכולת כלכלית גבוהה, שיכולים להפסיק לעבוד ולהמשיך לחיות באותה רמת חיים במשך שלושה חודשים לפחות.
החלטת להצטרף לביטוח תאונות אישיות? מעולה, עכשיו חשוב מאוד לשים לב שאתם ממלאים נכון את הצהרת הבריאות של חברות הביטוח ויודעים באיזה מקרים הפוליסה אינה נותנת פיצוי (מה החריגים שיש בפוליסה). בנוסף חשוב לדעת בבואכם להצטרף לביטוח התאונות אישיות כיצד לבחור את סוג וגובהה הפיצוי שמתאים לכם, לא תמיד נציגי המכירות הישירים של חברות הביטוח ישקפו לכם את הצורך האמיתי שלכם, ואתם יכולים למצוא את עצמכם עם כיסויים כפולים ומכופלים בכמה חברות שונות או עם ביטוח אחד שסכום הביטוח גבוהה או נמוך מהצורך האמיתי שלכם.

למה לעשות את זה בכלל?

סקירה חכמה של השוק יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד זמן וכסף. לא קיימת חברת ביטוח אחת שהיא "הטובה" ביותר או "הזולה" ביותר, יש לבחון כל מקרה ספציפי לגופו (כל הביטוחים שלך נמצאים באותה החברה? צריכה להידלק אצלך נורה אדומה!).

בעידן של היום יש מספיק כלים טכנולוגים מתקדמים בשוק, שיכולים לשמש אתכם לביצוע השוואת ביטוחים וקבלת הצעות והשוואת מחירים מחברות הביטוח השונות, מבלי להמתין שעות ארוכות על הקו כמו שהיה צריך בעבר.

השוואת ביטוחים ניתן לבצע בדרכים שונות ומגוונות. הדרך המקצועית ביותר תתחיל קודם כל בשלב של "בירור הצרכים הביטוחיים" שלכם ושל משפחתכם, מול מומחה (חשוב לדרוש ממי שיושב מולכם להציג לכם רישיון), בפגישת פנים מול פנים או באמצעות פגישה טלפונית (תדאגו שאתם מפנים מספיק זמן לשיחה ומתייחסים אליה ברצינות). בנוסף, ניתן אך פחות מומלץ, לעשות את ההשוואות גם אל מול הנציגים הישירים של חברות הביטוח (על איזו חברה לדעתכם ימליץ נציג של חברת "הפניקס"? ואם זה היה נציג של חברת "הראל"?). 

יש דבר לבדוק. הר הביטוח לאיתור ביטוחים הינו שירות של משרד האוצר המאפשר לך לקבל דו"ח מפורט עם כל הביטוחים (בדומה לבדיקת תיק הביטוח) שהיו לך בעבר ושעדיין יש לך בהווה. בעזרת הדו"ח תוכל לבדוק האם יש לך כפל ביטוחים או ביטוח אחר שאתה לא זקוק לו ומה ניתן לעשות בכדי להוזיל את עלויות הביטוח.

פעם ראשונה פה?

אז איך עושים את זה בחכם בביטוח?

ביטוח תאונות אישיות | השוואת ביטוח תאונות אישיות | תאונות אישיות
ביטוח תאונות אישיות | השוואת ביטוח תאונות אישיות | תאונות אישיות
ביטוח תאונות אישיות | השוואת ביטוח תאונות אישיות | תאונות אישיות
ביטוח תאונות אישיות | השוואת ביטוח תאונות אישיות | תאונות אישיות

במה אנחנו מתמחים?

הקמנו את "חכם בביטוח" מתוך ניסיוננו האישי והיכרות בקושי הקיים בהתמודדות היומיומית מול חברות הביטוח ובחוסר ההבנה שלנו, הצרכנים, שמקשה עלינו להתמקח מול אותם חברות הביטוח. "חכם בביטוח" (מקבוצת חכם בכסף) הינו יוזמה שקמה בשיתוף עם מומחים בתחום הביטוח ומורכבת ממיטב אנשי התעשייה בתחום, לצורך מטרה אחת – לעזור לכל אחת ואחת שרוצה לשפר את איכות הכיסוי הביטוחי, שלו ושל משפחתו, תוך שמירה על מחיר אטרקטיבי ומבלי להתפשר על קבלת שירות מעולה מגופים כמו חברת ביטוח, להשיג את מטרתו. אנחנו הקמנו עבורכם מערכת מתוחכמת של השוואת ביטוחים בין חברות הביטוח המשלבת טכנולוגיה ואנשי מקצוע יחדיו, מתוך הכרה בחשיבות הרבה שיש למרכיב האנושי בקבלת החלטות הרות גורל . החזון שלנו הוא לשנות את התודעה הציבורית, ולייצור צרכני ביטוח נבונים יותר, מתוך ההבנה הברורה שידע הוא כוח.

לפני שממשיכים...

חשוב לנו שתדעו איזה זה עובד! "חכם בביטוח" אינה סוכנות ביטוח, יועץ פנסיוני או יועץ השקעות והתכנים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו של כל אדם. תכני האתר מבוססים על מידע שנאסף על ידי צוות האתר ונועדו לשמש ככלי עזר להחלטה בלבד.
ביטוח תאונות אישיות | השוואת ביטוח תאונות אישיות | תאונות אישיות

מה הגולשים אומרים עלינו?

team3-1.jpg
“Kava is my favourite, because of its clean code and attractive design. I loved the wide selection of Home pages and high resolut ion images! Working with Kava is a pleasure!”
James Warren
Senior Designer, Miami Design Bureau
team1-1.jpg
“What I loved most is Kava's modular system of content building! I found my perfect way of creating my widgets, headers, menus and other elements. Jet plugins are incredible in use!”
Andy Smith
Travel Blogger, My Tavelling Life blog

למה חשוב להיות חכם בביטוח?

החיים שלנו מתנהלים כמו במרוץ עכברים, אחרי הטיול הגדול של אחרי הצבא, מיהרנו לרכוש השכלה, חלקנו הלכנו לאקדמיה וחלקנו בחרנו ללמוד מקצוע, ומייד לאחר סיום רכישת ההשכלה השתלבנו בתעשייה בשאיפה להתקדם בארגון בו אנו עובדים. זה נראה לנו ברור שזו הדרך הנכונה להצליח, הרי מגיל קטן ככה הורינו חינכו אותנו. מצד אחד לימדו אותנו לסמוך על מערכות החינוך שיכינו אותנו להתמודד עם החיים האמיתיים, ומהצד השני מערכות החינוך הקיימות היום לא לימדו אותנו איך העולם האמיתי מתנהל, העולם הכלכלי והפיננסי. ובטח שלא לימדו אותנו איזה כיסויים ביטוחיים אנחנו או המשפחה שלנו צריכים.

בעזרת האתר והמומחים שלנו אנחנו נסביר לכם את העקרונות והמונחים הבסיסיים של עולם הביטוח כדי שתדעו בדיוק על מה אתם משלמים ולהפוך את הביטוח שלכם לסוג ביטוח חכם שעובד בשבילכם.

ע"י ביצוע השוואה מסודרת בעזרת המומחה שלנו אתם חוסכים זמן רב ברדיפה אחר הצעות מחיר מכל חברה וחברה.

החזון שלנו הוא לשנות את התודעה הציבורית, ולייצור צרכנים נבונים יותר, מתוך ההבנה הברורה שידע הוא כוח. אז אחרי שאתם יודעים עלינו מספיק… שנתחיל?
ביטוח תאונות אישיות | השוואת ביטוח תאונות אישיות | תאונות אישיות

התחילו בתהליך:

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "חכם בכסף" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

ביטוח תאונות אישיות | השוואת ביטוח תאונות אישיות | תאונות אישיות