חכם בכסף | זה הזמן לדאוג לכסף שלך | כסף חכם

ביטוח תכולה

ניתן לבצע השוואת ביטוח תכולה בין חברות הביטוח.

✔️ בודקים את הנתונים.

✔️ השוואת ביטוח תכולה בין חברות הביטוח.

✔️ השוואה בין חברות הביטוח.

✔️ והכי חשוב... חוסכים!

אז... שנתחיל?

השוואת ביטוח תכולה | ביטוח תכולה

קצת מידע על ביטוח תכולה

ביטוח תכולה לדירה מכסה מגוון גדול של סיכונים: פריצה,פריצה, גניבת תכשיטים או חפצים יקרים, שריפה אשר מכלה את הבית, הצפה או שיטפון ממקור מים אשר מגיע מבחוץ. לפני ביצוע השוואת ביטוח תכולה, חשוב מאוד לדעת מה הוא כולל. ביטוח התכולה מבטח כנגד מפגעי מזג האוויר השונים כמו סערות, ברקים ומקרים נוספים.

לעיתים, לפני ביצוע השוואת ביטוח התכולה, חברת הביטוח שולחת שמאי מטעמה בכדי להעריך את סך שווי החפצים בבית. ברשימה המועברת אל חברת הביטוח נכללים חפצים, רהיטים וכל רכוש פרטי אחר: סלון, מזנון, ארונות, תכולת חדר שינה, מקרר, תנור אפיה ועוד.

אל הרשימה זו נוסף רכוש יקר ערך יותר כמו תכשיטים, מצלמות, מחשבים, טלוויזיה, ציוד אלקטרוני ועור חפצים יקרי ערך אחרים.

רק לאחר ביצוע הערכת השמאי חברת הביטוח יודעת לבנות את הצעת המחיר להמשך התהליך ורכישת הפוליסה.

הכסף הרב המושקע בדירה, ראוי להגנה הטובה ביותר שקיימת בשוק, אי אפשר להתעלם מהסכנות המאיימות עליו ועל הרכוש יקר הערך שנמצא בו; נזקי אש, נזקי טבע, פריצה וגניבה, נזקי מים ועוד. ישנן חברות ביטוח שהפוליסה שלהן מגנה עליך גם במקרים שלא נוגעים לתכולה: אם הכלב פתאום החל לנשוך את הדוור, העציץ היפה שלך נפל מהמרפסת על עובר אורח, או שמנורת התקרה נפלה על ידיד שקפץ לבקר… כבעלי הבית אנחנו חשופים במקרים כאלו לתביעות רשלנות, והפוליסה דואגת להעניק לכם סיוע משפטי גם בתביעות מסוג זה.

0%

הצליחו לחסוך עלויות

98% מהגולשים שלנו הצליחו לחסוך עלויות בביטוחים, תנאים יותר טובים בהלוואה ועוד.

0%

ממוצע הורדה של דמי הניהול

הגולשים שלנו ממשיכים לחסוך בדמי הניהול (פנסיה, השתלמות, קופות גמל ועוד) שלהם.

0%

שמחו לדבר עם המומחים שלנו

חשוב לנו שאתם תהיו מרוצים לכן המומחים שלנו עוברים הדרכות וראיונות מסודרים כי אתם הגולשים הכי חשובים לנו!

למה לבצע השוואת ביטוח תכולה איתנו?

100% חינם

השירות שהמומחים שלנו מעניקים לכם הינו ללא עלות וללא התחייבות. חשוב לנו שברגע החשוב כמו רכישת ביטוח, תדעו בדיוק מה רכשתם.

ידע שווה הרבה

לנו בחכם בביטוח חשוב ש"כל הקלפים יהיו בידיים שלכם". וכשתרכשו את הביטוח תדעו בדיוק מה אתם לוקחים ושזה לא יהיה בגלל לחץ כזה או אחר.

מומחים בעלי רישיון

חשוב לנו שתקבלו את חוות הדעת המקצועית דרך מומחים. לכן, המומחים שלנו בעלי רישיון ממשרד האוצר לעסוק בביטוח.

מה עוד אתם צריכים לדעת על ביטוח תכולה?

בקצרה, בלי חפירות ואז מבצעים השוואת ביטוח תכולה

חשוב לדעת!

לקחתם משכנתא לפני כמה שנים? אתם הייתם יותר צעירים ויפים, אולי עוד לא היו ילדים, וגם המשכנתא שהציע הבנק נראתה הכי טובה בשוק. בינתיים, הרבה דברים השתנו, המשכורת שלכם, ההוצאות שרק הלכו וגדלו. גם המשכנתאות בשוק השתנו בינתיים, הריבית ירדה או עלתה, נוצרו סוגי משכנתאות אחרים וגם הכללים שנקבעו בנושא השתנו. כשחתמתם על המשכנתא אמנם התחייבתם לשנים רבות, אבל אף אחד לא אמר שחייבים להישאר נאמנים דווקא למשכנתא הזו. בדקו עם יועץ משכנתא האם משתלם לבצע מיחזור משכנתא כדי ליהנות מתנאים טובים יותר ולשלם פחות.
מבצעים השוואת ביטוח דירה (ביטוח מבנה + ביטוח תכולה). בבית נמצאים האנשים החשובים לנו מכל ובנוסף גם החפצים היקרים לנו, מרבית אוצרות המשפחה, השווים לעיתים קרובות כסף רב. 
אנחנו בחכם בביטוח מאמינים שאם וכאשר אתם כבר משלמים כל חודש את החזר ההלוואה של המשכנתא לבנק כדי לכם מאוד לנסות לחסוך בעלויות הביטוח. חיסכון בפרמיית ביטוח החיים למשכנתא יכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים אם לא מאות בזמן לקיחת המשכנתא.

למה לעשות את זה בכלל?

סקירה חכמה של השוק יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד זמן וכסף. לא קיימת חברת ביטוח אחת שהיא "הטובה" ביותר או "הזולה" ביותר, יש לבחון כל מקרה ספציפי לגופו (כל הביטוחים שלך נמצאים באותה החברה? צריכה להידלק אצלך נורה אדומה!).

בעידן של היום יש מספיק כלים טכנולוגים מתקדמים בשוק, שיכולים לשמש אתכם לביצוע השוואת ביטוחים וקבלת הצעות והשוואת מחירים מחברות הביטוח השונות, מבלי להמתין שעות ארוכות על הקו כמו שהיה צריך בעבר.

השוואת ביטוחים ניתן לבצע בדרכים שונות ומגוונות. הדרך המקצועית ביותר תתחיל קודם כל בשלב של "בירור הצרכים הביטוחיים" שלכם ושל משפחתכם, מול מומחה (חשוב לדרוש ממי שיושב מולכם להציג לכם רישיון), בפגישת פנים מול פנים או באמצעות פגישה טלפונית (תדאגו שאתם מפנים מספיק זמן לשיחה ומתייחסים אליה ברצינות). בנוסף, ניתן אך פחות מומלץ, לעשות את ההשוואות גם אל מול הנציגים הישירים של חברות הביטוח (על איזו חברה לדעתכם ימליץ נציג של חברת "הפניקס"? ואם זה היה נציג של חברת "הראל"?). 

יש דבר לבדוק. הר הביטוח לאיתור ביטוחים הינו שירות של משרד האוצר המאפשר לך לקבל דו"ח מפורט עם כל הביטוחים (בדומה לבדיקת תיק הביטוח) שהיו לך בעבר ושעדיין יש לך בהווה. בעזרת הדו"ח תוכל לבדוק האם יש לך כפל ביטוחים או ביטוח אחר שאתה לא זקוק לו ומה ניתן לעשות בכדי להוזיל את עלויות הביטוח.

פעם ראשונה פה?

אז איך עושים את זה בחכם בביטוח?

השוואת ביטוח תכולה | ביטוח תכולה
השוואת ביטוח תכולה | ביטוח תכולה
השוואת ביטוח תכולה | ביטוח תכולה
השוואת ביטוח תכולה | ביטוח תכולה

במה אנחנו מתמחים?

הקמנו את "חכם בביטוח" מתוך ניסיוננו האישי והיכרות בקושי הקיים בהתמודדות היומיומית מול חברות הביטוח ובחוסר ההבנה שלנו, הצרכנים, שמקשה עלינו להתמקח מול אותם חברות הביטוח. "חכם בביטוח" (מקבוצת חכם בכסף) הינו יוזמה שקמה בשיתוף עם מומחים בתחום הביטוח ומורכבת ממיטב אנשי התעשייה בתחום, לצורך מטרה אחת – לעזור לכל אחת ואחת שרוצה לשפר את איכות הכיסוי הביטוחי, שלו ושל משפחתו, תוך שמירה על מחיר אטרקטיבי ומבלי להתפשר על קבלת שירות מעולה מגופים כמו חברת ביטוח, להשיג את מטרתו.

אנחנו הקמנו עבורכם מערכת מתוחכמת של השוואת ביטוחים בין חברות הביטוח המשלבת טכנולוגיה ואנשי מקצוע יחדיו, מתוך הכרה בחשיבות הרבה שיש למרכיב האנושי בקבלת החלטות הרות גורל .

החזון שלנו הוא לשנות את התודעה הציבורית, ולייצור צרכני ביטוח נבונים יותר, מתוך ההבנה הברורה שידע הוא כוח.

לפני שממשיכים...

חשוב לנו שתדעו איזה זה עובד! "חכם בביטוח" אינה סוכנות ביטוח, יועץ פנסיוני או יועץ השקעות והתכנים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו של כל אדם. תכני האתר מבוססים על מידע שנאסף על ידי צוות האתר ונועדו לשמש ככלי עזר להחלטה בלבד.
השוואת ביטוח תכולה | ביטוח תכולה

מה הגולשים אומרים עלינו?

team3-1.jpg
“Kava is my favourite, because of its clean code and attractive design. I loved the wide selection of Home pages and high resolut ion images! Working with Kava is a pleasure!”
James Warren
Senior Designer, Miami Design Bureau
team1-1.jpg
“What I loved most is Kava's modular system of content building! I found my perfect way of creating my widgets, headers, menus and other elements. Jet plugins are incredible in use!”
Andy Smith
Travel Blogger, My Tavelling Life blog

למה חשוב להיות חכם בביטוח?

החיים שלנו מתנהלים כמו במרוץ עכברים, אחרי הטיול הגדול של אחרי הצבא, מיהרנו לרכוש השכלה, חלקנו הלכנו לאקדמיה וחלקנו בחרנו ללמוד מקצוע, ומייד לאחר סיום רכישת ההשכלה השתלבנו בתעשייה בשאיפה להתקדם בארגון בו אנו עובדים. זה נראה לנו ברור שזו הדרך הנכונה להצליח, הרי מגיל קטן ככה הורינו חינכו אותנו. מצד אחד לימדו אותנו לסמוך על מערכות החינוך שיכינו אותנו להתמודד עם החיים האמיתיים, ומהצד השני מערכות החינוך הקיימות היום לא לימדו אותנו איך העולם האמיתי מתנהל, העולם הכלכלי והפיננסי. ובטח שלא לימדו אותנו איזה כיסויים ביטוחיים אנחנו או המשפחה שלנו צריכים.

בעזרת האתר והמומחים שלנו אנחנו נסביר לכם את העקרונות והמונחים הבסיסיים של עולם הביטוח כדי שתדעו בדיוק על מה אתם משלמים ולהפוך את הביטוח שלכם לסוג ביטוח חכם שעובד בשבילכם.

ע"י ביצוע השוואה מסודרת בעזרת המומחה שלנו אתם חוסכים זמן רב ברדיפה אחר הצעות מחיר מכל חברה וחברה.

החזון שלנו הוא לשנות את התודעה הציבורית, ולייצור צרכנים נבונים יותר, מתוך ההבנה הברורה שידע הוא כוח. אז אחרי שאתם יודעים עלינו מספיק… שנתחיל?
השוואת ביטוח תכולה | ביטוח תכולה

התחילו בתהליך ההשוואה והבדיקה:

[super_form id="2567"]
השוואת ביטוח תכולה | ביטוח תכולה

לחיצה על כפתור "התחילו בתהליך ההשוואה" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "חכם בכסף" ולתנאי השימוש באתר.