חכם בכסף | זה הזמן לדאוג לכסף שלך | כסף חכם
חכם בהלוואה

חכם בהלוואה

חכם בביטוח דואג לכיס שלך.

חכם בביטוח (מקבוצת "חכם בכסף") הוא מיזם חברתי, שנועד לתת לכל אחד ואחת את הכלים הבסיסיים לצרכנות ביטוחית נבונה ולהפוך את הביטוח שלו לסוג "ביטוח חכם" שעונה על הצרכים שלו ושל המשפחה (לא עוד פלטפורמה לביצוע השוואת ביטוחים רגילה), בצורה אינטראקטיבית ברורה, פשוטה ונגישה. 

השוואת ביטוחים

במה אנחנו מתמחים?

הקמנו את "חכם בביטוח" מתוך ניסיוננו האישי והיכרות בקושי הקיים בהתמודדות היומיומית מול חברות הביטוח ובחוסר ההבנה שלנו, הצרכנים, שמקשה עלינו להתמקח מול אותם חברות הביטוח. "חכם בביטוח" (מקבוצת חכם בכסף) הינו יוזמה שקמה בשיתוף עם מומחים בתחום הביטוח ומורכבת ממיטב אנשי התעשייה בתחום, לצורך מטרה אחת – לעזור לכל אחת ואחת שרוצה לשפר את איכות הכיסוי הביטוחי, שלו ושל משפחתו, תוך שמירה על מחיר אטרקטיבי ומבלי להתפשר על קבלת שירות מעולה מגופים כמו חברת ביטוח, להשיג את מטרתו.

אנחנו הקמנו עבורכם מערכת מתוחכמת של השוואת ביטוחים בין חברות הביטוח המשלבת טכנולוגיה ואנשי מקצוע יחדיו, מתוך הכרה בחשיבות הרבה שיש למרכיב האנושי בקבלת החלטות הרות גורל .

החזון שלנו הוא לשנות את התודעה הציבורית, ולייצור צרכני ביטוח נבונים יותר, מתוך ההבנה הברורה שידע הוא כוח.

לפני שממשיכים...

חשוב לנו שתדעו איזה זה עובד! "חכם בביטוח" אינה סוכנות ביטוח, יועץ פנסיוני או יועץ השקעות והתכנים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו של כל אדם. תכני האתר מבוססים על מידע שנאסף על ידי צוות האתר ונועדו לשמש ככלי עזר להחלטה בלבד.
חכם בכסף | זה הזמן לדאוג לכסף שלך | כסף חכם

למה חכם בביטוח?

100% חינם

השירות שהמומחים שלנו מעניקים לכם הינו ללא עלות וללא התחייבות. חשוב לנו שברגע החשוב כמו רכישת ביטוח, תדעו בדיוק מה רכשתם.

ידע שווה הרבה

לנו בחכם בביטוח חשוב ש"כל הקלפים יהיו בידיים שלכם". וכשתרכשו את הביטוח תדעו בדיוק מה אתם לוקחים ושזה לא יהיה בגלל לחץ כזה או אחר.

מומחים בעלי רישיון

חשוב לנו שתקבלו את חוות הדעת המקצועית דרך מומחים. לכן, המומחים שלנו בעלי רישיון ממשרד האוצר לעסוק בביטוח.

למה צריך לעשות לבדוק את הביטוחים?

השוואת ביטוחים ניתן לבצע בדרכים שונות ומגוונות. הדרך המקצועית ביותר תתחיל קודם כל בשלב של "בירור הצרכים הביטוחיים" שלכם ושל משפחתכם, מול מומחה (חשוב לדרוש ממי שיושב מולכם להציג לכם רישיון), בפגישת פנים מול פנים או באמצעות פגישה טלפונית (תדאגו שאתם מפנים מספיק זמן לשיחה ומתייחסים אליה ברצינות).

בנוסף, ניתן אך פחות מומלץ, לעשות את ההשוואות גם אל מול הנציגים הישירים של חברות הביטוח (על איזו חברה לדעתכם ימליץ נציג של חברת "הפניקס"? ואם זה היה נציג של חברת "הראל"?).

לצערנו הרוב המוחלט של האוכלוסייה אינו מכיר את עולם הביטוח ואינו מבצע את הבדיקות המקיפות בבואו לרכוש ביטוח, ולא פעם מוצא את עצמו משלם סכומים גבוהים מאוד לחברות הביטוח, על ביטוחים שלא מתאימים לו ויקרים ביחס למקובל בשוק.

למה אנחנו (חכם בביטוח) בעצם עושים את זה?
מסקר שערכנו בקרב צרכני הביטוח מצאנו כי 76% מתוך הנשאלים העדיפו לבצע השוואת ביטוח באמצעות ממשק אינטרנטי, וכ-83% מהנשאלים אמרו שבכל הנוגע לבריאות חשוב להם לדעת שיש להם על מי לסמוך, וכ-100% מהנשאלים היו שמחים לדעת אם היה אפשר להוזיל להם את העלויות החודשית (כמה מפתיע). אז אנחנו רצינו להקל עליכם בתהליך ויצרנו עבורכם שילוב ייחודי בין טכנולוגיה ליד אנושית מכוונת.

אז כל מה שנשאר לכם לעשות זה להיכנס להשוואת הביטוחים באתר "חכם בביטוח" שבנינו עבורכם ולהתחיל בהשוואות למציאת "ביטוח חכם" שיספק את הצרכים שלכם.

סקירה מקצועית של השוק יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד כסף וכאב ראש. זכרו, אין חברת ביטוח אחת שהיא "הטובה" ביותר או "הזולה" ביותר, יש לבחון כל סוג ביטוח בנפרד עבור כל אחד מבני המשפחה (כל הביטוחים שלכם בחברה אחת? זה צריך להדליק לכם נורה אדומה). בעידן של היום, יש מספיק כלים טכנולוגים מתקדמים בשוק שיכולים לשמש אתכם להשוואת הצעות ומחירים מחברות הביטוח השונות, מבלי להמתין שעות ארוכות על הקו.

הירשמו לקבלת עדכונים

מאמרים, טיפים, מדריכים והטבות בלעדיות

0%

הצליחו לחסוך עלויות

98% מהגולשים שלנו הצליחו לחסוך עלויות בביטוחים, תנאים יותר טובים בהלוואה ועוד.

0%

ממוצע הורדה של דמי הניהול

הגולשים שלנו ממשיכים לחסוך בדמי הניהול (פנסיה, השתלמות, קופות גמל ועוד) שלהם.

0%

שמחו לדבר עם המומחים שלנו

חשוב לנו שאתם תהיו מרוצים לכן המומחים שלנו עוברים הדרכות וראיונות מסודרים כי אתם הגולשים הכי חשובים לנו!

פעם ראשונה פה?

אז איך עושים את זה בחכם בביטוח?

המומחים של חכם בביטוח

כמו שאתם יודעים, חשוב לנו שתקבלו את חוות הדעת המקצועית דרך מומחים. לכן, המומחים שלנו בעלי רישיון ממשרד האוצר לעסוק בביטוח. אתם מוזמנים להיכנס ולצפות במומחים שלנו בתחום הביטוח וכמובן שאתם יותר ממוזמנים ליצור עימם קשר 😀

חכם בביטוח עושה לכם סדר

מידע כללי של חברות הביטוח במקום אחד

אנחנו יודעים שלפעמים זה לא הכי "קל" למצוא את פרטי ההתקשרות של חברות הביטוח. לכן ריכזנו לכם את כל הפרטים במקום אחד מסודר. תהנו 😀

למה חשוב להיות חכם בביטוח?

החיים שלנו מתנהלים כמו במרוץ עכברים, אחרי הטיול הגדול של אחרי הצבא, מיהרנו לרכוש השכלה, חלקנו הלכנו לאקדמיה וחלקנו בחרנו ללמוד מקצוע, ומייד לאחר סיום רכישת ההשכלה השתלבנו בתעשייה בשאיפה להתקדם בארגון בו אנו עובדים. זה נראה לנו ברור שזו הדרך הנכונה להצליח, הרי מגיל קטן ככה הורינו חינכו אותנו. מצד אחד לימדו אותנו לסמוך על מערכות החינוך שיכינו אותנו להתמודד עם החיים האמיתיים, ומהצד השני מערכות החינוך הקיימות היום לא לימדו אותנו איך העולם האמיתי מתנהל, העולם הכלכלי והפיננסי. ובטח שלא לימדו אותנו איזה כיסויים ביטוחיים אנחנו או המשפחה שלנו צריכים.

בעזרת האתר והמומחים שלנו אנחנו נסביר לכם את העקרונות והמונחים הבסיסיים של עולם הביטוח כדי שתדעו בדיוק על מה אתם משלמים ולהפוך את הביטוח שלכם לסוג ביטוח חכם שעובד בשבילכם.

ע"י ביצוע השוואה מסודרת בעזרת המומחה שלנו אתם חוסכים זמן רב ברדיפה אחר הצעות מחיר מכל חברה וחברה.

החזון שלנו הוא לשנות את התודעה הציבורית, ולייצור צרכנים נבונים יותר, מתוך ההבנה הברורה שידע הוא כוח. אז אחרי שאתם יודעים עלינו מספיק… שנתחיל?
השוואת ביטוחים

בלוג חכם בביטוח

המאמרים האחרונים שלנו בנושא ביטוח

אמיר גולן

אמיר גולן

מומחה ביטוח וניהול סיכונים​ – סוכן ביטוח מורשה משרד האוצר,פתרונות בנושא ביטוח, מיצוי זכויות , ניהול אשראי וצמיחה כלכלית.

למאמר המלא »
חכם בביטוח

"אנחנו בחכם בביטוח מברכים אותך על כך שבחרת לקחת אחריות על הכיסויים שלך. זהו בדיוק הזמן לשפר את המצב הכלכלי והפיננסי שלך ושל משפחתך."

צוות חכם בביטוח

מה הגולשים אומרים עלינו?

team3-1.jpg
“Kava is my favourite, because of its clean code and attractive design. I loved the wide selection of Home pages and high resolut ion images! Working with Kava is a pleasure!”
James Warren
Senior Designer, Miami Design Bureau
team1-1.jpg
“What I loved most is Kava's modular system of content building! I found my perfect way of creating my widgets, headers, menus and other elements. Jet plugins are incredible in use!”
Andy Smith
Travel Blogger, My Tavelling Life blog

כל המידע באתר חכם בביטוח נבנה בשיתוף פורטל

מה שאתם צריכים לדעת ולא רצו שתדעו